Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Прогнозовані лідери

Завершилося перше коло першості Жидачівщини з футболу. Цьогоріч 14 команд-учасниць розподілені за територіальним принципом на дві групи, де –кругова схема в два кола, три кращі колективи виходять у фінальну пульку. Як і очікувалось, після першої половини першого етапу чемпіонату прогнозовано лідирують срібний і бронзовий призери торішньої першості команди Вільхівців і Монастирця.

Лідер Вільхівці свої єдині очки (як і єдині 2 пропущені голи) несподівано втратив у п’ятому турі у Новому Селі 0:2. Лідерство Вільхівців сумніву не підлягає хоча б з огляду на те, що своїх основних суперників Гніздичів і Бережницю вони вдома перемогли переконливо 4:0 (до речі, рахунок 4:0 для Вільхівців «улюблений» - ще є перемога у Заріччі з тим же рахунком). А от для Бережниці улюблений рахунок 3:0: звитяги у Млиниськах, Новому Селі, вдома над Заріччям. Найрезультативніший після першого кола Гніздичів: домашній рекорд над Рудою 8:0, по 5 голів вдома Новому Селу (5:3) і Заріччю (5:1). По суті єдиний, хто зможе скласти конкуренцію лідерам, є колектив Нового Села, що після стартових поразок у Гніздичеві і вдома від Бережниці здобув 4 перемоги поспіль із загальним рахунком 10:1. Щодо трьох колективів внизу турнірної таблиці, то їм поки що важко конкурувати з лідерами, особливо дебютанту футболістам Млиниськ.

…. Журавнівщина: Монастирець

На Журавнівщині впевнено лідирує команда Монастирця. Монастирецькі футболісти єдині з поміж всіх 14 команд-учасниць, що після першого кола не втратили жодного очка. Вражає і результативність лідера – 4 голи за матч. Причому лише в одній зустрічі – у Володимирцях 1:0 – монастирецька команда забивала менше трьох голів. На їх рахунку і рекорд – 7:2 вдома над Лисковим. А от боротьба за прохідні 2-3 місця розгорілася не на жарт. По суті чотири колективи мають рівні шанси на вихід у сильну трійку. Після перших трьох турів впевнено йшли Володимирці – 9 очок, 5 пунктів випереджання від найближчого переслідувача. Однак в останніх трьох зустрічах футболісти Володимирців здобули лише два очки, тоді як, наприклад, Журавно цілих 9, що й зумовило різке загострення турнірної боротьби. Безперечно, свої плани на першу трійку і у колективів Мельнич і Подорожного. А дві перемоги в останніх двох турах торішнього аутсайдера Лискова вдома над Любшею 3:1 і у Журавні 4:1 засвідчують, що в другому колі боротьба за місце у чільній трійці розгорнеться не на жарт.

Ігор Маркевич.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин