Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Кубок Весни»

5 березня на футбольному майданчику зі штучним покриттям Жидачівської ДЮСШ пройшов перший Всеукраїнський дитячий футбольний турнір «Кубок Весни» під патронатом Андрія Кіндифори серед дітей 2004-2005 р. н.

У змаганнях взяли участь 8 команд, які були розбиті на дві групи. До групи «А» потрапили: Жидачів-1, Миколаїв, Козова (Тернопільська обл.) та Стрий, до групи «В» - Новий Розділ, Дрогобич, «Скала» м. Стрий та Жидачів-2. Турнір проходив за коловою системою у групах. Команда, яка посіла І місце в груповому турнірі, потрапляла у фінал, а яка посіла ІІ місце боролася за третє призове місце. Ігри в групах проходили у рівній та напруженій боротьбі. Наші юні футболісти в групі «А» впевнено обіграли Стрий з рахунком 4:1, Миколаїв 2:1,Козову 4:1 та потрапили у фінал, де на них чекала команда із Нового Роздолу, яка на шляху до фіналу обіграла Дрогобич з рахунком 4:1, Жидачів-2 3:0 та «Скалу» 3:1.

За третє місце зустрілися команди з Дрогобича та Козової. Сильнішими виявилися юні футболісти з Дрогобича, які перемогли однолітків із Козової з рахунком 5:3.

Фінальна гра між Жидачівською ДЮСШ та Новороздільською ДЮСШ вийшла напруженою та емоційною. Юні футболісти показали неабияку майстерність та порадували вболівальників змістовною грою. З перших хвилин матчу юні жидачівці на високих швидкостях взяли гру під свій контроль та довели її до перемоги з рахунком 3:2. Результат матчу відкрив гравець Жидачівської ДЮСШ Станіслав Сенюра, він же у середині першого тайму подвоїв рахунок, та юні футболісти із Нового Роздолу в кінці першого тайму зуміли забити один м'яч. У другому таймі гравець Жидачівської ДЮСШ Михайло Раско забив третій гол і тільки на останній хвилині зустрічі хлопці з Нового Роздолу за допомогою рикошету зуміли скоротити рахунок до 3:2. Заслужена перемога Жидачівської ДЮСШ.

Кращим воротарем турніру став гравець Жидачівської ДЮСШ Микола Квас, а гравцем турніру –– Михайло Раско. Чемпіони та призери нагороджені кубками та медалями, які особисто вручив меценат турніру Андрій Кіндифора.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин