Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Друга ліга: «Кохавинка» третя у групі

У порівнянні з сезоном-2013 у команді «Кохавинка» Гніздичів сталися істотні зміни. Цьогоріч взято курс на укомплектування команди місцевими футболістами.

Тут же вирішили заявити заново створену команду у другій лізі. Як для дебютанта «Кохавинка» стартувала непогано: після першого кола йшла п’ятою (16), лише чотирма очками поступаючись другому місцю і одним – третьому. На старті другого кола – лише чотири очки з дванадцяти можливих: домашня перемога над Верхньою Білкою 2:1 (Микола Кузишин, Петро Лисецький), нічия у Черлянах 0:0, поразки у Щирці від місцевого ФК 2:4 (Петро Наконечний – 2), у Старому Селі від лідера «Арсеналу» 0:8. Однак надалі «Кохавинка» зібралася з силами і на фініші здобула шість перемог поспіль: у Сокільниках 3:1 (Петро Наконечний, Василь Василишин, Микола Кузишин), Щирці над «Гетьманом» 1:0 (Микола Кузишин), Зимній Воді 5:1 (Василь Василишин – 2, Олег Король, Іван Руніч, Богдан Пущак), вдома над основним суперником «Карпатами» із Старого Села 1:0 (Петро Наконечний), дві технічні над Розвадовом і Пустомитами по 3:0 (Розвадів знятий, Пустомити не приїхали). Тож буквально в останньому турі «Кохавинка» обігнала «Карпати» і зайняла у групі почесне третє місце.

Гніздичівські юнаки після першого кола йшли десятими – 4 очки. І хоч у другій половині першості команда зуміла покращити свій результат (домашні перемоги над Верхньою Білкою, Розвадовом, Пустомитами по 3:0), все ж за додатковими показниками юнацька команда Гніздичева на 11 місці – 13 очок.

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин