Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Першість області з футболу-2014. Підсумки

Як і в сезоні-2013, цьогоріч у першості області з футболу виступало п’ять команд з нашого району. Торік всі вони грали в одній групі «Б» першої ліги. У цьому ж році наші представники «розпорошилися»: дві – «Бори» Бориничі і ФК «Ходорів» – залишилися у першій лізі, дві – «Авангард» Жидачів і «Острів» Чорний Острів – вперше виступали у найвищому ешелоні обласного футболу – прем’єр-лізі, ще одна – «Кохавинка» Гніздичів – цьогоріч заявилася у другу лігу обласної першості. Як і слід було очікувати, здобутки наших команд різні.

Безперечно, футбольний сезон-2014 ознаменувався у нашому районі дебютом у прем’єр-лізі жидачівського «Авангарду» і «Острова» з Чорного Острова. Звичайно, у суперництві з досвідченими грандами нашим представникам довелося важко. Турнірну дистанцію вони пройшли по різному. «Острів» стартував із перемоги у Львові над «Опором» 2:1. Однак надалі у команди не склалося, 10 поразок поспіль і після першого кола – останнє 12 місце, тільки три очки. У перерві між першим і другим колом колектив залишило сім виконавців, натомість прийшло шість досвідчених місцевих футболістів. «Острів» оновився і у другій половині першості здобув половину можливих очок: перемоги у Новояворівську 1:0 (гол Андрій Луців), вдома над Лапаївкою і «Погонню» по 2:1 ( в обох випадках – Омелян Заставний, Ігор Калапач), Жидачевом 1:0 (Омелян Заставний), Моршином 3:0 (невиїзд гостей), домашня нічия з «Опором» 1:1 (Омелян Заставний). Як підсумок, почесне дев’яте місце.

«Авангард» Жидачів теж стартував вдало: домашні перемога над «Погонню» 1:0, нічия з Демнею 0:0. Далі пішли поразки. Але на фініші першого кола – три перемоги підряд вдома над Чорним Островом 2:1, Моршином 1:0, у Новояворівську 4:3. Тож після першого кола – восьме місце, 13 очок і хороші перспективи надалі. Але до початку другого кола колектив із різних причин залишило десять виконавців, на їх місце прийшли молоді футболісти. Звідси закономірні поразки і єдина домашня перемога над Новояворівськом 3:0 (невиїзд гостей). У підсумку – передостаннє 11 місце.

Жидачівські юнаки у другому колі теж здобули єдину перемогу над Новояворівськом, у Чорного Острова їх три: над Жидачевом і Моршином по 3:0, Самбором 1:0. Все ж юнацький колектив Жидачева у турнірній таблиці стоїть вище – відповідно 10 і 12 місця. Чемпіон області визначився тільки в останньому матчі: перемігши 15 листопада вдома Демню 4:2, місцевий «Рух» не тільки став першим, але і позбавив футболістів Демні «бронзи».

Для любителів статистики повідомимо результати наших представників між собою: Жидачів – Чорний Острів 2:1 вдома, 0:1 в гостях, юнаки відповідно 2:1, 0:3.

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин