Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Кращі стрияни

12 жовтня у смт. Гніздичеві пройшов шаховий турнір пам’яті знаного в районі організатора цієї інтелектуальної гри, уродженця смт. Гніздичева Антона Кобрія.

Антон Іванович народився 30 вересня 1953 р. Пройшов звичайний життєвий шлях: школа, Стрийський аграрний технікум, армія, Львівський політехнічний інститут, праця електриком у м. Ковелі, у Жидачівському РЕМ, на ЦПК.

Життя талановитої людини трагічно обірвалось на 57 році… Перед самим Новим роком, 31 січня 2010 р. – автокатастрофа…

У пам'ять про батька його син, один із кращих шахістів району Андрій, щороку організовує прекрасний шаховий турнір. Цьогоріч у турнірі пам’яті Антона Кобрія взяли участь 28 гравців із нашого району, гості зі Стрия, Рогатина, Нового Роздолу, Зимної Води.

Шахісти змагалися у бліці (партія – 5 хв) за швейцарською системою у 15 турів. Перша призова трійка виключно стрийська: Володимир Вивель – 13,5 очка, Юрій Коробов – 12,5, Віталій Дзюрак – 11 очок. На почесному 4 місці кращий наш шахіст гніздичівець Ігор Пиріг – 10 очок.

В активі Мирослава Лопачака із Зимної Води, стриян Якова Дунаєва і Тараса Колоса – 9,5 очка. Вони посіли відповідно 5-7 місця. Також у трьох шахістів – Романа Кормана зі Стрия, Євгена Трушака з Рогатина, Михайла Барабана з Нового Роздолу – по 9 очок. За коефіцієнтом восьме місце у Романа Кормана. Він посів останнє призове місце.

Перша трійка нагороджена грамотами та грошовими преміями, наступні п’ять – грошовими преміями. Призами також відзначено кращих: ветерана – Михайла Барабана, юнака – Андрія Благуту зі Стрия (4,5 очка, 25 місце).

Варто відзначити, що цьогорічні турнір – друге в історії нашого району шахове змагання з міжнародним рейтингом (перше – також турнір пам’яті А. Кобрія – відбувся у 2012 році).

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин