Шахи

10 жовтня більше 60 любителів шахів зібрались в актовому залі ЗОШ І-ІІ1 ст. №1 м. Ходорова для проведення чемпіонату Львівщини серед учнів ДЮСШ. У чемпіонаті взяли участь усі найсильніші команди спортивних шкіл, у яких культивуються шахи, зокрема з Городка, Дрогобича, Стрия, а також Мостиськ, Турки та Ходорова. За нашу ДЮСШ з відділенням у Ходорові та Гніздичеві виступили учні Ходорівської ЗОШ №1, Гніздичівської ЗОШ та вихованці ДНЗ «Вишеньки» Ходорова.

Після відкриття чемпіонату до присутніх з теплими словами привітань звернулась директор школи Н. Голованич. Самі змагання проводились у восьми окремих турнірах різних вікових груп за коловою системою.

Переможцями турнірів стали: М. Харів (Ходорів), Р. Тендюк, П. Швед (Гніздичів), О. Панчак, А. Гищук, В. Кондратюк (Дрогобич), А. Сікорська, А. Рашевська (Городок). Другими були: В. Сотнікова, У. Закорчемна, В. Терлак (Ходорів), І. Бублик (Гніздичів), К. Соловйов, М. Гищук, В. Коца, А. Кекош (Дрогобич), Ю. Кравець (Стрий), третіми: С. Казимирів, А. Бабій, М. Морохівська (Ходорів), В. Павловський (Гніздичів), В. Леськів, Ю. Кушнір (Дрогобич), Б. Зворський (Городок), А. Цапар (Стрий), В. Марусяк (Турка).

Завдяки наполегливій праці та старанності юних шахістів нашій команді вдалося вибороти найбільшу кількість призових місць. Окремо хотів би відзначити успіх наймолодшої учасниці змагань – вихованки садочка «Вишеньки» М. Харів (2009 р.н.), яка виграла турнір дівчат 2007-2008 р.н. Усі переможці та призери нагороджені грамотами та медалями. Учасники та представники команд відзначені пам’ятними сувенірами, які професійно виготовив В.Олеськів.

Від імені учасників змагань та представників команд висловлюю вдячність міському голові О. Коцовському та депутату обласної ради А. Коту за сприяння та постійну підтримку дитячих і дорослих шахів у районі, а шкільному кухарю В. Мацкулі та її помічникам за смачно приготовлений обід.

О. Гулей.

Надрукувати