Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

На Ходорівщині попереду фаворит і дебютант

Завершилось перше коло першості Ходорівщини з футболу.

Пропущені матчі Добрівляни – Юшківці, Бориничі – Садки будуть зіграні 19 серпня.

У першій лізі впевнено лідирує один із лідерів сільського футболу Ходорівщини «Сокіл» з Дуліб. Стартувавши на високій ноті (перемога у весняному кубку), дулібівчани й надалі продовжили переможну серію, здобувши 9 звитяг поспіль. Хоча на фініші «Сокіл» дещо пригальмував (нічиї по 0:0 у Кам’яному й Вовчатичах), все ж перше коло Дуліби завершили із солідною перевагою над найближчими переслідувачами Вовчатичами й Бортниками у 8 очок. На традиційно високому рівні виступили в першій половині першості колективи Вовчатич і Бортник, що разом із Дулібами склали першу трійку. Явний прогрес бачимо в грі футболістів Городищенського й дебютанта Піддністрян, що цьогоріч складають гостру конкуренцію лідерам. Віриться, що не сказали ще свого останнього слова торішні призери Городище й Грусятичі, після невдалого старту чотири перемоги при одній нічиїй здобув в останніх п’яти турах торішній чемпіон «Промінь» Старі Стрілища. Та й колективи, які замикають турнірну таблицю, в кожному матчі б’ються до кінця. У 7 турі маємо рекорд Старі Стрілища – Отиневичі 12:2, у 9 – дві супербойові нічиї по 3:3 Піддністряни – Грусятичі, Городищенське – Городище. Вовчатичі (5, 16) і Піддністряни (8, 10) на виїзді виступили краще ніж вдома. Натомість Грусятичі (14, 4), Старі Стрілища (11, 5), Нові Стрілища (6, 0) левову частку очок здобували на власному полі. Варто також відмітити матчі Нові Стрілища – Дуліби 2:4, Городищенське – Вовчатичі 3:2, Городище – Вовчатичі 0:3, Городищенське – Грусятичі 3:2.

А от другій лізі несподівано лідирує дебютант – команда Боринич. Тренер команди Іван Ленишин при допомозі спонсора Романа Голуба, досвідчених братів Романа й Андрія Струків об’єднав у колектив бориницьких хлопців, які виступали в останні роки за команди сусідніх сіл. Тож в певній мірі лідерство «Борів» не аж таке сенсаційне. Як і друга позиція у турнірній таблиці досвідчених футболістів Лучан.

Звично першу п’ятірку доповнюють лідери другої ліги сезону-2013 команди Жирова, Ліщина, Рудківців. Швидше за все, саме ця п’ятірка й розіграє в другому колі звання чемпіона другої ліги.

У мікро-турнірі п’ятірки-лідерів також попереду Бориничі – 9 очок (лише поразка в Ліщині 0:3), далі Лучани – 7, Ліщин – 5, Жирово – 4, Рудківці – 2 очки.

По ходу турнірної дистанції довший час (5 турів) попереду була Жирова, далі 2 тури Лучани. За три кроки до завершення першого кола, саме після домашньої перемоги 3:0 над Лучанами, вперед вийшли Бориничі, які надалі звитягами у Жирові 1:0 і вдома над Рудківцями 2:0 закріпили лідируючу позицію. «Допомогли» їм у цьому самі лучанські футболісти, які в останньому турі несподівано поступилися у Садках 2:4. До речі, це не перший випадок, коли команди з низів турнірної таблиці відбирали очки у лідерів. До прикладу, Добрівляни вдома перемогли Ліщин 3:1, розійшлися миром з Рудківцями 2:2 і Бориничами 1:1, Вибранівка вдома перемогла Ліщин 4:1, Садки зіграли внічию у Жирові 4:4, Репехів у Рудківцях 3:3. Що ж – це віщує запеклу боротьбу в кожному матчі другого кола. Тим більше, що в останніх чотирьох турах по 2 перемоги при 2 нічиїх здобули футболісти Вибранівки і Добрівлян. Вдома найкращі показники у Вибранівки (11, 1), Юшківці (7, 1), Лучан (15, 7), Садок (10, 4). А от Жирова (9, 12) і Репехів (3, 4) на виїзді виступили краще, ніж вдома.

«Цікаві» результати: Ліщин – Садки, Добрівляни – Садки по 3:2, Лучани – Репехів 6:1, Жирова – Рудківці 2:2, Рудківці – Лучани 1:4, Лучани – Соколівка 5:2.

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин