Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Шахи. На приз часопису «Новий час»

Уже традиційно дев’ятнадцятий раз пройшов міжобласний шаховий турнір, який наш часопис щороку проводить на теренах району. Цього разу, продовжуючи втілювати у життя місію турніру - «Пізнай рідний край», змагання проходили у селі Руда в приміщенні музею гетьмана Івана Виговського. Це надало змаганню особливого шарму, бо, як виявилося, мало хто навіть із місцевих шахістів знав про існування такого музею, а побачивши експозицію і почувши зі слів директора Степана Ревуцького розповідь про славну добу Козаччини, гості ще довго залишалися під враженнями.

Окрім місцевих любителів інтелектуальної гри, на турнір приїхали шахісти зі Львова, Рогатина, Нового Роздолу. Загалом – 29 учасників. Приємно, що, як і кожного року, турнір збирає талановиту молодь, яка досить впевнено почувається за шахівницею навіть зі знаними майстрами. Наймолодшому учаснику Руслану Пендюку - 8 років, в той час коли найстаршому – Олегу Гулею з Ходорова 76.

Була серед учасників турніру цього року єдина представниця «слабшої статі» Іванна Бублик, яка проте виглядала зовсім «не слабо» у партіях.

Проходив турнір у 10 турів: 1 партія – 10 хвилин, одна - 5. Як кажуть, інтрига зберігалася до останнього туру, і ми щиро раділи, що цього разу переможцем все-таки став наш земляк з Гніздичева Андрій Кобрій. Другим і третім були львів’яни Мирослав Лопарчак та Володимир Наритник. Переможці і всі учасники були нагороджені грошовими призами, які з ініціативи переможців вони передадуть у фонд підтримки української армії. А ще хвилиною мовчання шахісти вшанували героїв Небесної Сотні» та тих, хто поліг на Сході, відстоюючи Україну і мир у державі, а також побратима шахіста з с. Дубравки Богдана Джуса, який передчасно відійшов у вічність.

Редакція часопису висловлює подяку за підтримку турніру народному депутату Олегу Канівцю, депутату обласної ради Андрію Коту, приватному підприємцю Олександрі Курпіті, керівнику сирзаводу Мирону Флюду.

Особливо хочемо подякувати Степану Ревуцькому та всім працівникам музею.

Андрій Данилець.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин