Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Вперше - дві команди

У неділю, 18 травня, на Жидачівщині стартувало основне змагання – першість з футболу. У порівнянні із сезоном 2013 р. серед команд-учасниць немає Антонівки і Млиниськ.

Натомість заявилася команда Любша-2 (молодіжна). На Жидачівщині – це перший випадок, коли одне село у першості району представляє дві команди (на Ходорівщині по два колективи двічі виступали за Загірочко 2001, 2008 рр. і протягом чотирьох сезонів Грусятичі 2010-2013 рр.). Нагадаємо, що торік ФК «Любша» (тренер Роман Козак), за яку виступають досвідчені футболісти, стала чемпіоном Жидачівщини. І от цьогоріч зовсім юні хлопці (17-20р.) під керівництвом тренера Ігоря Кваснія створили свою молодіжну команду. Зазначимо, що обидвома колективами опікується палкий любитель футболу парох місцевої церкви о. Олександр.

На сьогодні на Жидачівщині проведено шість турів. Як і очікувалося, обидві команди з Любші опинилися на різних полюсах турнірної таблиці. Перша команда поряд із колективами Монастирця і Вільхівців поки що не втратила жодного очка і гордо лідирує – по 18 очок (Вільхівці - 15 очок після 5 ігор). Гостру конкуренцію їм складають футболісти Нового Села, що втратити лише 3 очки – поразка у Вільхівцях 0:1. А от молодіжний колектив Любші на 12 місці серед 15 команд – 6 очок після 5 ігор. Також по 6 очок у Бережниці, Заріччя, Подорожного, другої команди Гніздичева (перша виступає в обласній першості). Дещо вище розташувалися Мельничі – 10, Володимирці - 8, Журавно - 7 очок, нижче Руда і старе Село - по 3. Лисків - жодного очка. З-поміж результатів відзначено домашні перемоги першої команди Любші над Лисковом 12:2 і Старим Селом 11:2, три перемоги гостей з однаковим рахунком 6:1 у зустрічах Любша-2-Нове Село, Лисків-Монастирець, Гніздичів-Вільхівці, домашню з цим вже рахунком 6:1 Руди над Любшею-2, матчі Бережниця-Руда 6:2, Володимирці-Мельничі 2:2, Монастирець-Володимрці 2:1. В наступних двох турах серйозний іспит чекає на футболістів Монастирця – виїзди до чемпіона – Любші і у Вільхівці.

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин