У Жирові – новий стадіон

Мабуть, не помилюся, коли скажу, що чи не найприємнішою подією у спортивному житті нашого району весною 2014 р. стало відкриття нового стадіону в с. Жирові. Та й справді, в останні роки подібні події трапляються не часто.

А почалося все два роки тому. Двоє друзів-жирівчан - депутат Жирівської сільської ради, підприємець Орест Пивовар і Володимир Підлісецький вирішили, що найбільше село Жидачівського району гідне справді хорошої спортивної арени. Сказано – розпочато справу. Весною 2012 р. за сприяння сільського голови Миколи Нагірняка і депутата обласної ради Андрія Кота виконано комплекс земляних робіт: проралення, дискування, обвалування газону. Значний їх обсяг виконали власними механізмами місцеві жителі Ярослав Левицький, Ростислав Чорний, Любомир Кузьмик. А колишній футболіст, підприємець Андрій Пашко безкоштовно надав траву для засіяння газону. Продовжилися роботи і у 2013 році: підсипання ям, обвалування, декілька разів - косіння трави. Тут вже вагоме слово сказали молоді футболісти місцевої команди. Окрім безпосередньо футбольного поля, споруджено також міні-футбольний, волейбольний майданчики – металічні ворота, стійки зварили місцеві умільці Михайло Щербатий і Зеновій Тосько. Вставлено на новому стадіоні і зручні лавки для сидіння, в чому заслуга жирівчан Тараса Радика і Романа Підгайного. По всьому периметру спортивної арени посаджено ялини, липи, туї, ясені, горіхи – за це спасибі Ігорю Терлаку, Оресту Тітику, жителям м. Ходорова Андрію Пухалю і Миколі Концевичу. Вагому допомогу надали і друзі-жирівчани Борис Кузів та Мирон Кутний. Загалом, як кажуть, – роботи багато, робимо разом.

І от в неділю, 11 травня, – урочисте відкриття нового стадіону. Парох місцевої церкви о. Іван посвятив спортивні споруди, відправив молитву за чесну гру. Жирівський сільський голова Микола Нагірняк подякував всім, хто в тій чи іншій мірі долучився до спорудження нової спортивної арени. Ведучий свята арбітр Микола Концевич від імені федерації футболу Ходорівщини вручив пам’ятні медалі «За вірність футболу» всім, хто долучився до спорудження стадіону: окрім вищеназваних, також жителям с. Жирова Ігорю Ковалику, братам Андрію і Тарасу Левицьким, Роману Пивовару, Петру Степанюку, Богдану Кізану, Остапу Трушу, Олегу Вербовському, Степану Дідуху, Ярославу Білоусу, Роману Николину. Капітани команд – місцевої і гостей із Садок - під звуки Державного гімну підняли наш національний стяг. Після цього на новій арені відбувся стартовий матч першості Ходорівщини: Жирова – Садки 4:4.

Ігор МАРКЕВИЧ.

Надрукувати