Сюрприз від Садок, Піддністрян і Загірочка

Одразу ж після закінчення першості Ходорівщини стартували завершальні змагання «Осінній кубок» з футболу. Схема турніру традиційна: спершу 16 команд розподіляються на 4 групи по 4 команди у кожній, де на одному визначеному стадіоні за круговою схемою в одне коло визначалися два кращі колективи. Далі, за кубовою схемою, продовжували боротьбу за почесний приз.

 

Цьогоріч місцем проведення турнірів стали футбольні поля Нових Стрілищ, Отиневич, Піддністрян, Бортник. У неділю, 10 листопада, фінішував перший етап. Серед команд, які продовжать боротьбу, доволі несподівано бачимо футбольні колективи Садок, Піддністрян, Загірочка. Зрештою ось результати:

 

Група «А», стадіон Нових Стрілищ

Старі Стрілища – 9, Грусятичі – 6, Нові Стрілища – 3, Вибранівка – 0.

Поза конкуренцією цьогорічний чемпіон – Старі Стрілища (єдині з-поміж 16 заявлених команд, які не втратили жодного очка). Перевага беззаперечна: у трьох зустрічах 15 забитих голів, в середньому по 5 за матч, лише один гол пропущений від Нових Стрілищ.

Доля другого місця вирішилась в останньому турі. Перемігши господарів 1:0, футболісти Грусятич не тільки стали другими, а й «помстилися» новострілищанцям за те, що ті в останньому турі першості відібрали у Грусятич «срібло» (перемога Нових Стрілищ вдома з тим же рахунком 1:0).

Група «Б», стадіон Отиневич

Дуліби – 6, Садки – 4, різниця мічів +1, Лучани – 4, -1, Городищенське – 2.

Вперше за історію турніру на груповому етапі 4 команди змагалися на нейтральному полі: футболісти Отиневич ледве закінчили першість. Фаворити Дуліби, сенсаційно поступившись на старті Садкам 1:3, надалі перемогли Городищенське 4:2, Лучани 3:1 і фінішували, як і належить, першими.

Вдалий виступ Садок, взагалі, можна вважати по-своєму унікальним: команда у першості не виступала, по суті пропустила весь сезон, але зуміла не тільки перемогти Дуліби, а й випередити по кращій загальній різниці м’ячів Лучани, а також Городищенське.

Група «В», стадіон Піддністрян

Піддністряни – 7, Городище – 6, Кам’яне – 4, Рудківці – 0.

Тут сюрприз своїм уболівальникам принесли господарі. Переможець другої ліги команда Піддністрян залишила позаду другу та п’яту команди першої ліги Ходорівщини Городище і Кам’яне. Друге місце у цій групі теж визначилось в останньому турі: Городище – Кам’яне 4:2.

Група «Г», стадіон Бортник

Загірочко – 6, +4, Бортники – 6, -1, Добрівляни – 4, Вовчатичі – 1.

У цій групі «порушником» спокою стала передостання команда першої ліги – Загірочко. Перемігши у перших поєдинках Добрівляни 4:0 і Вовчатичі 3:1 «козаки» попри поразки в останньому турі від господарів 0:2, фінішували першими. Варто відмітити і Добрівляни, які зуміли випередити Вовчатичі.

Таким чином у чвертьфінальних зустрічах позмагаються: Старі Стрілища – Садки, Дуліби – Грусятичі, Загірочко – Городище Піддністряни – Бортники.

Матчі пройдуть 17 листопада на стадіонах Нові Стрілища і Бортник, початок 10.00, 13.00.

Ігор МАРКЕВИЧ.

Надрукувати