Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Володимирцівська «шахівниця»

Учасників ХVІІІ шахового турніру на приз народного часопису «Новий час» цього року гостинно приймали громада с. Володимирців, її голова Володимир Ємець та директор Народного дому Микола Ліпковський.

Господарі організували турнір у затишному, відремонтованому Народному домі. Рекордна кількість учасників – 32, гості з Рогатина, Нового Роздолу, Львова, доморощені шахісти з Ходорова, Гніздичева, Жидачева добре себе почували у великому й зручному для змагань залі.

Урочисте відкриття вітальними словами головного редактора Андрія Данильця, сільського голови Володимира Ємця та виконання Гімну України дали старт напруженій, впертій боротьбі. Судді Іван Гілецький та Іван Березовський ознайомили із регламентом гри. Беручи до уваги велику кількість учасників, було прийнято рішення проводити змагання у 9 турів, по дві гри з кожним учасником, з яких перша 15 хв., друга – 5. Такі нововведення не всім припали до снаги, особливо представникам старшого покоління, а от майстрам швидкісної гри це було на руку.

Лідерство у шаховому турнірі з самого початку захопили і утримували його аж до 9 туру цьогорічні призери брати-близнюки Дмитро та Микола Воробці. До слова, у 2010 році хлопці з Нового Роздолу вперше взяли участь у нашому турнірі й заявили про себе високими результатами: у Дмитра в підсумку було 8,5 очка у Миколи – 8. Тоді за жагу до перемоги вони отримали нагороду від «Нового часу». Цьогоріч вони впевнено себе почували на шахівниці і стали фаворитами змагань. Отож за підсумковими рейтингами перше місце здобув Дмитро Воробець, друге виборов неодноразовий призер цього ж турніру представник із Гніздичева Ігор Пиріг, третє - Микола Воробець. Переможці отримали кубки та грошові винагороди. Грошовими нагородами були відзначені також учасники, які здобули 3-10 місця у турнірі: Іван Березовський, Іван Гілецький, Євген Трушак, Андрій Кобрій, Павло Кучминда, Орест Соломін, Мирон Людкевич. За традицією, особливу пошану та увагу було приділено найстаршому і постійному учаснику Олегу Гулею з м. Ходорова, наймолодшому - Любомиру Мокрицькому з м. Львова, та єдиній жінці - Наталії Сікорській з м. Жидачева. За участь у турнірі всі його учасники отримали дипломи ХУІІІ шахового турніру на приз народного часопису «Новий час».

Проведення турніру стало можливим завдяки тому, що зусилля «НЧ» були підтримані підприємцями та небайдужими людьми. Насамперед це Томас Вюнче, Сергій Мокрицький, Ярослав Майкут, Юрій Захарків, Адрій Ковбуз, Дмитро Матейко та гостинні господарі Володимир Ємець і Микола Ліпковський.

Під час церемоній відкриття і нагородження неодноразово звучала думка, що турнір уже давно заслужив стати не лише традиційним, але й підвищити свій статус, розширити географію. Йшла мова і про те, щоб запрошувати своїх колег-шахістів із Східної України. Утім, ми віримо, що наполеглива праця часопису, що спирається на надійну підтримку з боку благодійників і небайдужих людей, насамперед підприємців, здатна здійснити найзаповітніші мрії.

Ольга Баран.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин