Кубкові баталії

Два обласні футбольні змагання проходять на Львівщині у лютому-березні цього року – турнір пам’яті Ернеста Юста і кубок федерації футболу Львівщини. Особливістю їх є те, що команди, які вибули на певній стадії турніру Ернеста Юста, надалі зможуть продовжити виступи у кубку федерації.

До участі у змаганнях від району цьогоріч заявилась рекордна кількість учасників – чотири. Спершу вони змагалися у групах турніру Ернеста Юста. Зокрема «Авангард» Жидачів та «Бори» Бориничі виступали у десятій групі на полі стадіону с. Довге Стрийського району (тренувальна база команди другої ліги стрийської «Скали»). Суперниками були господарі з ФК «Слобідка» і власне «Скала». Розпочали змагання обидва наші колективи з поразок: Жидачів – «Слобідка» 1:3 (гол – О. Смола), Бориничі – «Скала» 0:3. У другому турі – жидачівське дербі, перемога «Авангарду» над «Борами» 5:2 (В. Мелекесцев, А. Векляк, Р. Михайлюк, І. Лівий, В. Бойкович – А. Дигас, Є. Бугайчук). У третьому турі – знову поразки: Бориничі від «Слобідки» 1:2 (А. Дигас), Жидачів від «Скали» 0:4. Тож у підсумку «Авангард» фінішував третім – 3, «Бори» четвертими – жодного очка. Переможцем групи стала «Слобідка» - 9, «Скала» друга – 6 очок.

Значно краще виступили представники нашого району у іншій дев’ятій групі, всі матчі якої пройшли на стадіоні «Будівельник» м. Ходорова. У стартових поєдинках господарі перемогли Бібрку 4:1 (В. Єнілєєв, пенальті, І. Мінурка, Т. Бабій, Р. Коваль), а футболісти «Ходорівщини» з Чорного Острова розійшлися миром із Великими Глібовичами 1:1 (Я. Трусь, пенальті). Як і в попередній групі, у другому турі земляки зустрілись між собою. Доволі несподівано чорноострівчани перемогли ФК «Ходорів» 3:2 (О. Буцик, В. Павлюк, Д. Нітарський – І. Мінурка, І. Калапач). І хоч в останньому турі ходорівчани розгромили Великі Глібовичі 6:0 (В. Єнілєєв, Т. Микуш, В. Калинець, О. Підлісецький, О. Зубко – 2), «Ходорівщина» після перемоги над Бібркою 1:0 (І. Хімович) стала переможцем групи – 7 очок. У Ходорова – 6, Бібрки – 3, Великих Глібович – 1 очко.

У неділю, 24 лютого, всі 4 наші колективи продовжували виступи. Футболісти Чорного Острова в турнірі Ернеста Юста зазнали розгрому від торішнього переможця першої ліги СКК «Демня» 1:7 (В. Павлюк, пенальті). Не для виправдання: вже на 13 хв за фол останньої надії з поля було вилучено воротаря «Ходорівщини».

Інші три наші команди виступали в кубку федерації Львівщини. Суперники ФК «Ходорова» з Нового Роздолу на матч не прибули – технічна перемога ходорівчан 3:0. Футболісти «Борів» розгромили «Литмір» (Присліп) 4:0 (Я. Гавчак – 2, А. Сухій, Т. Гнатко). А от футболісти з «Авангарду» за підсумками основного й додаткового часу розійшлися миром 1:1 (В. Бойкович) з Бібркою, а по пенальті поступилися 3:4.

У наступному етапі кубку федерації всі наші представники, на жаль, поступилися: Ходорів у Пустомитах 0:2, Чорний Острів у Пісочній 0:5, Бориничі вдома від Бібрки 1:2 (А. Дигас).

У неділю, 17 лютого, два товариські матчі – й обидва на виїзді – провели команди смт. Гніздичеві: обласна перемогла в Монастирці 1:0 (В. Швед), районна поступилася у с. Піщанах Стрийського району 1:3 (Я. Михайлюк).

3 лютого обласний Гніздичів приймав у матчі-відповіді на стадіоні Жидачівського ліцею команду Монастирця – перемога 4:0 (В. Івлів, Б. Тиркус, В. Швед, Р. Кобза).

Ігор МАРКЕВИЧ.

Надрукувати