Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Тепер – чвертьфінали

20 січня 2013 р. на стадіоні с. Грусятич стартував третій за ліком зимовий чемпіонат Ходорівщини з міні-футболу. Цьогоріч до участі у змаганні заявилося 16 команд, розподілених на 4 групи, де – кругова схема в одне коло. В один ігровий день на двох майданчиках із міні-футболу змагалися по 4 колективи. Особливістю цьогорічного розіграшу стало те, що від господарів – Грусятич - заявилося три колективи, а від сусідів Дуліб – 2.

Група «А»:

Городище – 7, ветерани району – 6, «Юність» Грусятичі – 4, Трибоківці – 0.

Практично без сенсацій, якщо не вважати нічию «Юності» із досвідченим Городищем 5:5. У свою чергу Городище перемогло ветеранів 5:3 і фінішувало першим. Не осоромились і Трибоківці – в кожному поєдинку забивали по голу, а «Юності» – 3.

Група «Б»:

Старі Стрілища – 9, Ліщин – 4, 5:7, Отиневичі – 4, 5:13, ФК «Грусятичі» – 0.

Старі Стрілища – без варіантів! Три перемоги із загальним рахунком 21:0. Щодо другої команди, то Ліщин і Отиневичі розійшлися миром 2:2, а Отиневичі підвів поєдинок із Старими Стрілищами: все-таки програвати 0:10 якось не личить…

Група «В»:

Дуліби – «Основа» - 6, 9:5 Бортники – 6, 6:2, «Колос» Грусятичі – 6, 7:9, Садки – 0.

Найсильніша й найрівніша за складом група. «Основа» Дуліб, перемігши «Колос» 5:1 і Садки 4:1, в останній зустрічі несподівано поступилася Бортникам 0:3. Все ж по загальній різниці м’ячів вони перші, як і Бортники – другі.

Група «Г»

Дуліби – «Молодіжна» – 7, Нові Стрілища – 5, Соколівка – 2, Заліски – 1.

Доволі несподівано перемогла молодь Дуліб, що зуміла випередити чемпіона і срібного призера чемпіонату-2011 – колективи Нових Стрілищ і Залісок. Щодо Залісок, то пояснити щось важко.

За підсумками групового етапу на стадії чвертьфіналу сформовано дві групи, в які ввійшли: група «Д»: Городище, Старі Стрілища, Бортники, Нові Стрілища; група «Е»: Дуліби «Основа», Дуліби «Молодіжна», ветерани району, Ліщин. Принцип суто спортивний: два переможці груп і дві команди, які посіли другі місця.

У чвертьфінальних групах кругова схема в одне коло, після чого визначаться по дві кращі команди кожної з груп – півфіналісти турніру.