Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Переконливо – Городищенське

Підбито підсумки першості Ходорівщини з футболу серед команд групи «А» другої ліги (Ходорівщина).

 

Змагання завершилося переконливою перемогою ФК «Городищенського»: солідний відрив у 8 очок, чемпіонство за 3 тури до фінішу, найбільше перемог, найменше поразок, найбільше голів забитих і найменше пропущених – чемпіонство городищенців не викликає сумнівів. Приємний сюрприз своїм уболівальникам приніс і «Колос» із с. Жирова, який завдяки сильному виступу в другій половині першості (16 очок) впевнено посів другу позицію. На третьому ще один «Колос» із Борусова, який також впевнено зіграв після перерви (15 очок) і за підсумками особистих зустрічей (2:3, 5:0) випередив колектив із Садок. А от торішні лідери Садки і Лучани, навпаки, у другому колі здобули лише по 6 очок, гірше від Рудківців – 10 і Букавини – 9, що й призвело до втрати місця у першій трійці. Не можна не відмітити й безперечно вдалий виступ «зеленого» дебютанта Букавини, що в другому колі переміг вдома Садки 2:1 і Лучани 7:0. У 28 зустрічах другого кола зафіксовано лише одну нічию, але яку! – в останньому турі Рудківці-Жирова 3:3. Не можна не відмітити й ще одну сенсацію: команда Дев’ятник всі матчі програвала, але в передостанньому турі здобула єдину перемогу вдома… над лідером Городищенським 2:1!

 

Жодна з команд групи на виїзді не здобула більше очок, ніж вдома, а найбільш домашні Городищенське – 24 і 11, Рудківці - 16 (3), Букавина – 13 (3), Лучани – 13 (6).

У другому колі зафіксовано «розгроми» Лучани – Дев’ятники 8:2, Букавина - Лучани, Борусів – Дев’ятники – по 7:0, Городищенське – Букавина 7:2, Рудківці – Букавина 7:4, як і напружені поєдинки Рудківці – Садки, Жирово – Лучани по 3:2, Лучани – Борусів 2:3.

Ігор МАРКЕВИЧ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин