Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Серце віддаю дітям

Батьки і діти, діти і батьки… Одвічний клубок, тісно змотаний у родовідну спілку, а Вчитель у цьому тісному дуеті завжди був диригентом. Так можна сказати про родину Цукорників. Валентина Кирилівна все своє життя пропрацювала директором Журавнівської середньої школи, і девізом її праці стали слова В.Сухомлинського: «Серце віддаю дітям». Ціле її життя з серця б’є великим невичерпним джерелом безкорисливої любові до своїх дітей. Продовжив учительську династію один із синів – Володимир Володимирович.

 

Саме у ці березневі дні він святкує свій ювілей. Поняття про щастя, добро і ласку, нерозривно пов’язані у нього з образом найдорожчої людини – Матері.

 

І ми, його колишні учні, а сьогодні вже вчителі нашої Альма-матер, хочемо віддати велику шану нашому Наставникові, Вчителю, Директору школи. Переконані, що якби не він і не його мати, Валентина Кирилівна, та її брат (тодішній секретар райкому партії п. К. Брич), ми не мали б змоги вчитися, а тепер працювати у такій прекрасній школі.

Кажуть, що людина за своє життя має зробити три речі: посадити сад, збудувати дім і виховати сина. Наш Директор виконав свою програму «максимум». Збудував разом із мамою школу (головний корпус), звів разом з дружиною Іриною дім, виховав сина Миколу, дочекався невістки Світлани і внучки Маргаритки. А ще разом із дружиною посадили і викохали чудовий сад, де є вишукані сорти яблук, груш та слив.

Здавалось, що ще треба? А знаєте, нашому Володимиру Володимировичу завжди болить його школа. Він переймається всіма нами. Нас у школі багато, але ніколи наш Директор не забуває ні про кого.

Тому ми, вчителі Журавнівського НВК «СЗШ-ліцей», хочемо привітати Вас, Володимире Володимировичу із ювілеєм і побажати Вам, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

А ще хочемо подякувати Вашій мамі, Валентині Кирилівні, за те, що народила, викохала такого сина, яким може гордитися не тільки вона, а й ми. Вітаємо вас, Валентино Кирилівно, із річницею Вашого сина.

Вітаємо Вас, Володимире Володимировичу, із ювілеєм!

Дай Вам Боже,

Многая і Благая Літа.

Педколектив Журавнівського НВК.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин