Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Світлій пам’яті Володимира Мелеха

14 лютого перестало битися серце Володимира Васильовича Мелеха, справжнього українця, доброго сім’янина, громадського активіста, районового голову Конгресу Українських Націоналістів, будівельника і будівничого, доброго друга і товариша нашого часопису. Народився п. Володимир 19 лютого 1955 року в м. Ходорові, і через два дні йому мало б виповнитися 66 років...

Народився в сім’ї майстра-будівельника Василя Мелеха, тому коли довелося вибирати професію – Володимир змалку вже знав, що йому доведеться продовжити справу діда і батька.

Спочатку навчався у будівельному технікумі в Брюховичах, а далі продовжив свою освіту в національному університеті «Львівська політехніка». Завдяки освіті та самовдосконаленню мав змогу втілити в життя свої знання та вміння.

Серед втілених проєктів, до яких «прикладалися руки» пана Володимира, цехи на Жидачівському целюлозно-паперовому комбінаті, виробничі приміщення заводу «Газмашбуд» у Гніздичеві, міст у селі Верині, адміністративна будівля «білого дому» в Жидачеві і багато інших, на жаль, маловідомих будівель. Жидачівці будуть згадувати Володимира, проходячи повз альтанку в парку «Територія казки», перебуваючи біля пам’ятного знака на місці розташування Храму Різдва Пречистої Діви Марії, коли сидітимуть на стадіоні «Авангард», на якому трибуни під пластикові крісла спроєктовані теж Володимиром Васильовичем. Саме він спроєктував і виконував роботи з реконструкції приміщення нашого часопису.

Простота у складних справах – саме це відрізняло Володимира Мелеха від інших колег, тому за цю людяність, щирість і порядність йшли «замовники» на співпрацю з ним.

З початком Незалежності Володимир зайняв активну громадянську позицію, сприяв відродженню історичної пам’яті про події на наших теренах, підтримував проукраїнські національні політичні сили. Саме завдяки йому у нашому районі постали спроєктовані і встановлені ним 25 пам’ятних знаків «Хрест заслуги». Володимир Васильович втілив свої знання у будівництві криївки, де загинув Петро Полтава у с.Новошино.

Очолюючи в районі Конгрес Українських Націоналістів, Володимир Мелех проводив багато фестивалів для підняття патріотичного духу серед молоді, організовував уроки пам’яті у школах. Його стараннями і коштом перевидано книгу «Українські Січові Стрільці». Володимир Васильович допоміг з видавництвом і збором матеріалу для книги «Повстанськими стежками Жидачівщини», яку видав друг і побратим Володимира Олексій Данилишин. Володимир написав і видав книгу про всі свої проєкти, втілені за роки.

Молодь запам’ятала Володимира Мелеха як активного співорганізатора у с. Новошино неодноразових вишколів для патріотичної молоді.

Володимир Васильович був активним учасником двох Майданів. Але «учасник» - мало сказано, бо він допомагав матеріалами, продуктами, спорядженням, а його польова кухня, яку він віддав на Майдан, так і залишилася в Києві.

Причиною смерті став підступний коронавірус. Попри всі старання жидачівських медиків, на жаль, хворобу не вдалося побороти через супутні захворювання. У Володимира залишилася дружина Наталя, з якою він прожив 42 роки. Разом вони народили, виховали та дали освіту двом дітям Оксані та Роману. Допомагали виховувати чотирьох онуків.

Працівники часопису «Новий час» глибоко сумують з приводу передчасної смерті Мелеха Володимира Васильовича. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Нехай Господь прийме його душу в Царство Небесне.

Вічна пам’ять!

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин