Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Відійшов у вічність Ярослав Микиєвич

Микиєвич Ярослав Іванович народився 23 лютого 1957 року в селищі Нові Стрілища Жидачівського району. Після закінчення школи у 1974 р. поступив у Львівський державний медичний інститут. У 1980-81 рр. проходив інтернатуру у Рівненській обласній лікарні, потім працював дільничним лікарем-педіатром у Рокитнівській райлікарні. У 1882 р. повернувся у рідний район і розпочав свою лікарську працю.

Був прийнятий у Жидачівську ЦРЛ на посаду дільничного терапевта. У 1983 р. переведений на посаду заступника головного лікаря по дитинству і рододопомозі, а в 1996 - на посаду районного педіатра Жидачівської центральної районної лікарні. У 2000 р. звільнений за власним бажанням. У 2003-му прийнятий на посаду заступника головного лікаря з дитинства і пологової допомоги. Понад 30 років працював заступником головного лікаря по охороні материнства і дитинства.

З педіатрії Я. Микиєвичу присвоєно першу категорію, по організації – вищу категорію. До Дня медичного працівника у 2006 р. нагороджений Почесною грамотою, а у 2015 р. – Почесною грамотою Жидачівської міської ради. Був депутатом міської ради, у комісії з усиновлення, займався дітьми з неблагополучних сімей, а також хворими дітьми, не раз проводив біля них ночі.

Був одружений, мав двоє дітей – доньку Ірину і сина Олександра.

Відійшов у вічність світлий, мудрий, теплий порадник. Відійшли у вічність теплі великі руки, які першими прийняли багато діточок, які зігрівали тисячі маленьких сердечок, заставляли щастям світитися очі їхніх матерів.

Колектив Жидачівської ЦРЛ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин