Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Людина віддана своїй професії

У переддень святкування професійного свята - Дня працівників ветеринарної медицини - щирих слів подяки і найкращих побажань заслуговують працівники, які обрали цю професію за покликанням й присвятили своє життя ветмедицині. Сутність і особливо важливість професії ветеринара висловлено в такому виразі: " Медицина оберігає людину, ветеринарна медицина - людство".

Адже саме турботи про братів наших менших поставила людину на найвищий щабель цивілізованого розвитку, значною мірою зумовила формування таких виключно людських якостей як любов до ближнього, співчуття, жалість і ласка, готовність прийти на допомогу в скрутну хвилину.

Справді відданим обраній справі є завідуючий Молодинчецької дільниці ветеринарної медицини Володимир Володимирович Маховський. Коли доводиться з ним спілкуватися, не перестаєш дивуватися його невичерпній енергії, безмежній любові до своєї професії.

А взяв з собою цей невичерпний заряд душевної доброти ще з батьківської оселі. Хоча народився і виріс у м. Ходорові, у 1986 році закінчив Львівський зооветеринарний інститут. Свою трудову діяльність розпочав головним ветлікарем господарств. З 1991 року працював провідним лікарем-епізоотологом у Ходорівській дільничній лікарні ветеринарної медицини, а з 2007 року завідуючий Молодинчецької дільниці ветеринарної медицини - й всюди проявив себе як людина відповідальна, чуйна, добра, розумна. Він вимогливий до себе та інших, не може залишити людину-господаря без моральної підтримки, поради, а тварину – без лікування. Ніколи не перекладе справу на чужі плечі, завжди доведе її до завершення.

Найвищою ж для Володимира Володимировича нагородою є слова подяки. Люди і навіть фахівці йдуть до нього за порадою. Такими особливостями й повсякденною працею підноситься авторитет фахівців ветеринарної медицини.

Тож побажаємо їм міцного здоров'я, наснаги й нових здобутків у нелегкій, але вельми почесній і благородній справі - захищати й оберігати здоров'я як людей, так і тварин.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин