Жидачівська учениця отримала 200 балів з української мови

Цьогорічна випускниця Жидачівської ЗОШ №2 Софія Демків отримала у зовнішньому незалежному тестуванні з української мови і літератури найвищий бал – «200».

Софія під час навчання у школі неодноразово займала призові місця у районних та обласних олімпіадах із різних предметів. Була переможцем мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка, конкурсу з української мови ім. П. Яцика.

Теперішня абітурієнтка ще з дитинства пише вірші. А любов до рідної мови їй, мабуть, передалася від матері, котра є педагогом-словесником. Неодноразово Софія ставала призером творчих конкурсів «І слово, і пісня, матусю, тобі» , «Весняний легіт», «Толерантність як шлях в Європу» тощо. Декілька років поспіль була переможцем шкільного конкурсу «Кращий учень школи» у номінації «Творча особистість». Дуже любить читати, подорожувати. Цього року здійснила сходження на Говерлу. А основна мета Софії Демків на сьогодні – вступити у Києво-Могилянську академію, стати дипломованим фахівцем і долучитися своїми знаннями й вміннями до розбудови європейської України.

Надрукувати