Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Руді посвятили камінь під будівництво церкви

7 серпня у с. Руда освятили хрест та камінь під спорудження нової греко-католицької церкви. На святочну недільну Літургію, окрім рудян та гостей з навколишніх сіл, до дерев’яної церковці Різдва Пресвятої Богородиці завітали пресвітер Журавнівський о. Роман Гринишин та о. Михайло Гарват з львівського храму Різдва Пресвятої Богородиці. У співслужінні з парохом церкви в с.Руда о. Богданом Панівим, з благословення єпарха Стрийського, владики Тараса Сеньківа було проведено церковний обряд освячення наріжного каменя та Животворящого хреста на місці, де будуватиметься храм.

 

На святковому заході був присутній і начальник управління містобудування та будівництва Львівської ОДА Володимир Литвин, який розробив проектну документацію для спорудження нового храму. Саме йому і всім тим, хто допоміг комітету з будівництва нової церкви та водночас громаді села у вирішенні клопітких питань зі збору потрібної документації висловив щиру дяку о. Богдан Панів.

 

«Ви розпочинаєте велику справу, - звернувся у своєму виступі до громади села о. Роман Гринишин, - і для цього вам потрібна віра в те, що ви робите, терпіння і, звичайно, Боже благословення».

Погожа сонячна днина вітала початок благородної справи. Дитячий спів і декламування віршів ще зовсім юних парафіян Іринки Гучко, Вікторії Гніздор, Тетянки Салій, Юлії Раско, Дмитрика Шведа, Марійки Гулей, Роксолянки Пиріг та Алінки Грими зробили свято ще більш піднесеним та врочистим.

«У будь-якій справі завжди є люди, які тягнуть усю справу. І є люди, яких просто усі тягнуть», - висловив колись свою думку російський філософ-гуморист Стас Янковский. Так трапляється дуже часто. Будь-яка справа розпочинається з чиєїсь ініціативи. Рідко трапляється, що ініціатива підтримується всіма, що всі вірять у можливість її втілення у життя. У випадку з будівництвом нової церкви в Руді чогось нового немає. Звичайно, знайшлися однодумці, які всіляко допомагають і долучаються до робіт, проте ще багато мешканців села не вірять у щасливе завершення розпочатої на славу Бога і рідної землі справи. Попри всі негаразди активістам громади вдалося за короткий термін зібрати потрібну для початку будівництва документацію. Стукаючи в усі двері, звертаючись у різні інстанції, натрапляючи навіть на відмову, вони знову…стукали. І ось хоч і незначний, однак – результат. Вже освячено наріжний камінь…

Від імені небайдужих жителів с. Руди і представників комітету по будівництву нової церкви висловлюємо щиру подяку голові комітету, організатору, ініціатору, людині, яка в прямому розумінні «тягне» усю справу, жителю села Михайлу Андрусишину. Хай Бог дає йому і його сім’ї здоров’я, сили і терпіння йти вперед та займатися й надалі питанням будівництва. А ми обов’язково допоможемо і будемо просити Бога і добрих людей, щоб нам допомогли.

Дякуємо ПП «Січ» за надання безкоштовно каменю з пам’ятним гравіюванням. Дякуємо парафіянам та доброчинцям, які долучаються до спорудження церкви.

Хай Вам Бог зішле здоров’я, бо ви потрібні не тільки нам, а й людям, які почали і починатимуть добрі справи.

Шановні читачі, звертаюся й до Вас. Ми не відмовимося від будь-якої допомоги, підтримки, навіть доброго слова. Допоможіть втілити наш задум у життя. На добро всім, хто не вірить і вірить!

Звертайтеся за тел.: 0673023216.

Номер рахунку 26008300199, МФО 385167.

Філія Жидачівське відділення № 6313 ВАТ «Ощадбанк».

ЗКПО 37574682.

Релігійна громада УГКЦ у с.Руда.

Ірина ЛАБАЙ,

мешканка с. Руди.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин