Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Стежиною до Бога

Третього липня срібний клич вранішніх церковних дзвонів скликав селян до Божого храму на Святу Літургію з нагоди першої Cвятої Cповіді й урочистого Cвятого Причастя. Цієї неділі поєдналися з Богом у Святій Євхаристії семирічні діти, учні другого класу Чертізької загальноосвітньої школи I-II ст.

Біля Божого храму разом із батьками, хресними батьками малеча чекала на одну з найбільших Божих ласк. Святково одягнені хлопчики, в білосніжних платтячках дівчатка з ніжно-білими віночками на головах, зі свічечками у руках. Настоятель храму о. Іван Задорожний заводить найменших своїх парафіян до церковці, й раптом похмурий до цієї пори день раптом наповнюється яскравим сонячним промінням. До першої Святої Сповіді приступили Мар’ян Боднар, Анна Кацедан, Зеновій Мазур, Христина Кіт, Роман Шепа, Олег Панченко, Михайло Гудзоватий.

У часі Літургії настає трепетний момент Святого Причастя. Діточок із засвіченими свічечками хресні підводять до о. Івана, який, наче ласкавий батько, їх причащає та окроплює свяченою водою.

По завершенні Богослужіння діти дарують усім, хто зібрався у цей величний день, свою творчість: декламують вірші, у яких дякують Господу, батькам та хресним за таке свято, за те що прийняли з любов’ю у свої дитячі серця Тіло і Кров живого Ісуса. Також діти подякували своєму душпастирю за те, що навчає їх Божого слова, за його ласку, доброту, за те, що вказує їм стежину до храму та Господа Бога.

У свою чергу о. Іван привітав діточок, хресних та батьків, усіх присутніх із цими урочистостями, сказавши: «Сьогодні, діти, у вас важливий святковий день, який ви запам’ятаєте на все своє життя. У руках у вас горять не просто свічечки, вони символізують вогники чистоти до самого Господа Бога».

Подякував за святкове привітання і побажав дітям успіхів у навчанні, щастя, здоров’я, радості, поваги до вчителів, слухняності до батьків та Божої ласки.

Майбутнє України – наші діти, але потрібно їх виховувати так, щоб вони були радістю для батьків, а серця і душі завжди були відкриті для Спасителя, щоб без вагань своє життя довірили Господу, несли сильну віру і безмежну любов до Бога та України.

Від імені дітей та батьків Надія Шепа подякувала о. Іванові за таке урочисте дійство, за його труд, за те що привертає усіх парафін до Божого храму, закликає до милосердя. Й нагадує, що ніколи не пізно освітити своє життя світлом віри в Господа.

Ірина ДРОЗД,

Чертіж.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин