Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Святе Причастя – це велика ласка у Бога

Травень – особливий місяць року, бо в цей час ми вшануємо Марію Матір Божу та прославляємо Її любляче серце. Також цієї весняної пори відбувається ще одна важлива подія - до Тайни святої сповіді та до Першого причастя приступають діти – наша надія і майбутнє.

Пресвяту Євхаристію вже прийняли учні ходорівських навчальних закладів, Жидачівського НВК та гімназії. Цієї неділі Святе таїнство прийматимуть учні Жидачівської ЗОШ №2.

Перша сповідь та причастя – особливий і хвилюючий день. Тому готуються батьки й діти до цього дня з особливою ретельністю, дбаючи не лише про зовнішній вигляд, а й про духовне значення цієї події.

«Уже стало доброю традицією у нашій церкві, - зазначив Жидачівський декан, парох церкви Воскресіння Господнього, отець-мітрат Василь Юрів, - коли діти після відповідної підготовки приступають до Святого Причастя. Святе Причастя – це велика ласка у Бога. Не одне покоління у важкі часи репресій, переслідувань було позбавлене цього святого таїнства. Сьогодні велике щастя, що діти душею і тілом стають під покров Того, хто дає Життя.»

Кожного дня, як розповів о. Василь, ще задовго до Першого причастя, діти у Центрі катехизації при церкві Святого Воскресіння Господнього проходять навчання. Разом із отцями Романом та Ярославом вони пізнають Божу науку: починаючи із правильної підготовки до Причастя, з правильного поводження у храмі Божому і аж до вивчення значення молитви, Правд віри, Святих Тайн. Маленькі християни отримують розуміння Любові, Милосердя, Добра.

- Діти дуже добре приймають науки, горнуться до Бога. Основне – згуртувати дітей у спільноту. Ісус каже: «Дозволяйте дітям приходити до Мене і не забороняйте їм, бо таких є Царство Боже».

Діти разом із своїми батьками, хресними засвідчують велике торжество.

- Більш важливого та духовного торжества немає, аніж поєднатись з Богом, - каже о. Василь.

Важливо, щоб разом із дітьми до церкви у цей величний день приходили і хресні родичі.

- Хресні батьки були у найважливіший момент життя дитини, коли вона приймала Тайну святого хрещення. Вони є помічниками у духовному вихованні своїх похресників. Дуже приємно, коли батьки присутні й на наступному важливому етапі духовного росту дитини – Святому причасті, - каже священик. - Також найкращим подарунком у цей день для дитини є те, коли разом із ними приймають Тайну Пресвятої Євхаристій і батьки. Бо Ісус заповідав: «Хто їсть Моє Тіло і п`є Мою Кров, той має в собі життя вічне…».

Оксана Франків.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин