Конференція про християнське виховання молоді

У Народному домі с. Боринич відбулась районна конференція «Духовні джерела Бориницької землі», присвячена темі християнського виховання молоді.

Сьогодні ми ступаємо щораз певніше по шляху свого державницького життя. Це вимагає від кожного з нас великих зусиль для дальшого зміцнення основ своєї держави, розвитку й утвердження високої духовності і відродження українських традицій, звичаїв, обрядів, формування національної самоповаги.

Працівники Народних домів району не залишаються осторонь процесу формування своєї національної держави. Попри проведення культурних, національно-патріотичних заходів належна увага приділяється вихованню молоді у християнському дусі. Так, відповідно до плану роботи методичного кабінету 17 травня відбулась районна конференцію, присвячену 20-ій річниці Незалежності України на тему: «Духовні джерела Бориницької землі».

Конференція розпочалася зі спільної молитви в Бориницькій греко-католицькій церкві. Далі учасники конференції переглянули в НД виставки робіт самодіяльних місцевих вишивальниць.

Зі вступним словом виступив керівник відділу культури і туризму Зеновій Тимофтевич. Про роль Народних домів у зберіганні пам’яток культури та розвитку релігійного туризму в районі говорила головний спеціаліст відділу культури і туризму Оксана Зубрицька. Цікаву історію про цілюще джерело розповів священик о. Григорій. Також про здобутки спільної діяльності релігійних і культурно-просвітницьких організацій у галузі християнського виховання населення, чудову легенду про одну з святих криниць у Жидачівському районі, яка пов’язана з історією Бориницької каплички, вела мову методист культурно-освітньої роботи О. Цибран.

Гарним доповненням до конференції стали виступи церковного хору с. Боринич, народного ансамблю РНД «Лілея» та соло на бандурі Наталі Стручинської.

Захід закінчився екскурсією до Зозулиної криниці – Бориницької каплички.

Методичний кабінет районного Народного дому плекає давні традиції, своєрідну ауру духовності, що формується і підтримується зусиллями кращих культурно-освітніх працівників району.

Надрукувати