Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Релігійно-відпочинковий табір «Щасливі канікули з Богом - 2017» на парафії Святого Миколая села Грусятич

У селі Грусятичах молодіжна громадська організація «Молодь за відродження, розвиток та майбутнє країни» спільно з парафіяльною молоддю організовували дозвілля та освіту дітей «Допоможемо дітям стати щасливими!» шляхом проведення різних оздоровчих, культурно-мистецьких, духовних та освітніх заходів. Ставши одним з переможців конкурсу міні-грантів «Розвиток волонтерського руху на парафіях», парафіяльна молодь та члени молодіжної громадської організації створили на парафії релігійно-відпочинковий табір «Щасливі канікули з Богом-2017».

Літні канікули — це три чудових місяці, під час яких можна весело провести час, відвідати цікаві місця, пізнати безліч нового та отримати незабутні враження. Діти села Грусятич все це змогли реалізувати у релігійно-відпочинковому таборі. Протягом літніх канікул діти парафії Святого Миколая взяли участь у духовно-мистецькій поїздці «Подорож в Унів», під час якої мали нагоду відвідати Учнівську Святоуспенську Лавру, побували в Ляльковому театрі міста Львова, де переглянули повчальну виставу «Бука», їздили у Свіржський замок, зробили пізнавальну екскурсію у мальовничий парк та музей архітектури і побуту Шевченківський гай ім. Климентія Шептицького. Також для дітей організовували майстер-класи, перегляд мультфільму під відкритим небом, вечірні посиденьки, катехитичні науки, які провадив декан Новострілищанський о. Роман Став’яж, а також не менш цікаві зустрічі, під час яких діти весело проводили час, грали в інтелектуальні ігри та активно брали участь у цікавих конкурсах. Пріоритетним напрямом у реалізації проекту «Організація дозвілля та освіти дітей «Допоможемо дітям стати щасливими!» стала закупівля освітніх матеріалів для діток, які цього потребують.

Найбільшим досягненням дітей Грусятич цього літа стало сходження на найвищу вершину України – гору Говерлу! «Це було важко, сил не вистачало.., але фантастичні карпатські краєвиди нам допомагали - ми таки піднялись на Говерлу! Всі справжні молодці!», - зазначив керівник МГО Андрій Став’яж. Спонсором поїздки у Карпати стало ТзОВ «Лемберг-Агро».

Закриття релігійно-відпочинкового табору «Щасливі канікули з Богом-2017» відзначилось спільним святкуванням. Діти підготували концерт «Впусти Ісуса у своє серце», за що отримали подарунки та дипломи учасників табору. Також під час заходу батьки та гості мали можливість подивитись на проекторі світлини про те, як цікаво та змістовно провели діти парафії Святого Миколая літні канікули - і все це разом з Богом.

«Ну ось і закінчився наш табір... Нам трохи сумно, бо вже так звикли один до одного, до наших постійних зустрічей і незабутніх поїздок. Канікули закінчилися, але чудові спогади залишилися. Тепер хочеться подякувати тим, завдяки кому відбулися ці незабутні канікули, якби не Ви, Ваш проект і бажання зробити дітей щасливими, то наше літо не було б таким яскравим. І також особливе спасибі Олені Бурбелі за її ініціативу, за те, що терпіла і допомагала нам, хоч це і було нелегко. Безмежно вдячні за прощальні подаруночки і дипломи. Бажаємо Вам творчих звершень, успіхів у всьому, в тому числі і в нових проектах, здоров'я й щастя. І чекаємо нових зустрічей», - так діти вислови враження про літні канікули у соціальній мережі Фейсбук.

Організатори проекту також висловлюють слова подяки діткам села Грусятич за те, що так активно брали участь у запланованих заходах, їхнім батькам за підтримку та розумінні, о. Роману Став’яжу за супровід релігійно-відпочинкового табору «Щасливі канікули з Богом-2017» та християнські повчання для учасників, а також Львівській освітній фундації, жертводавцям та всім, хто допоміг дітям стати ще більш щасливими!

Андрій СТАВ’ЯЖ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин