Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Архієпископ Дрогобицький і Самбірський Яків відвідав місто Жидачів

12 лютого, у свято Собору вселенських учителів і святителів - Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого, парафіяни церкви „Всіх Святих” гостинно зустрічали Владику Високопреосвященнішого архієпископа Якова. Вони привітали його теплим словом, піднесли на вишитому рушнику хліб-сіль і просили помолитись та благословити всіх мирян.

У зверненні до парафіян з повчальним, глибоко моральним, піднесеним словом Високопреосвященніший наголосив, що головною умовою для спасіння є святість. Святість досягається через виконання заповідей Христових. Головні заповіді – це любов до Бога і ближнього. Цією дорогою заповідей пройшли вселенські учителі Василій Великий, Григорій Богослов та Іоан Золотоустий і досягли святості.

Після звершення Літургії настоятель храму митрофорний протоієрей Стефан Гарасимів подякував Владиці Якову за молитву та підкреслив: «Владико, скріпіть наші молитви за мир в Україні, здоров’я і добробут усіх, хто проживає в цьому місті». Владика у свою чергу привітав іменинників свята і закликав поглиблювати та посилювати приватну молитву в домашніх оселях, цитуючи слова великого Кобзаря:

Свою Україну любіть.

Любіть її во время люте,

В останню тяжкую минуту

За неї Господа моліть.

У храмі пролунало многоліття «За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ!»

У центрі Жидачева біля пам’ятника Тарасові Шевченку Владика Яків разом з священиками всіх конфесій міста, воїнами-афганцями і військовими АТО поклали квіти до підніжжя Кобзаря й запалили пам’ятні свічки. Пройшли Алеєю Героїв і біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні відслужили панахиду. У молитві згадали воїнів, які поклали своє життя за волю і долю України, а також усіх невинно вбитих у роки лихоліть. Владика Яків звернувся до воїнів-афганців, військових АТО і матерів загиблих, наголосивши, що воїн – це святе для українського народу, бо відстоює мир. А миротворці, за словами Ісуса Христа, отримають блаженство і синами Божими назвуться.

З благословення Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета започатковано медалі "За жертовність та любов до України". Вже більше як 8 тисяч таких церковних відзнак вручено людям по всій Україні за їх любов та самопожертву. Владика Яків та о. Стефан Гарасимів вручили церковні медалі "За жертовність та любов до України" воїнам, матерям загиблих Героїв та учасникам АТО.

Творити мир, працювати на підтримку миру – це Божа справа. Без Бога мир неможливий, і тільки сини Божі можуть стати миротворцями світу. Хай Бог миру буде з усіма нами.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин