Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Волиці-Гніздичівській молилися за узалежнених

З 22 до 27 березня у храмі Успіння Пресвятої Богородиці с. Волиці-Гніздичівської перебував диптих ікон Матері Божої «Неупиваєма чаша» та Пресвятої Родини, які мандрують парафіями Стрийської єпархії. Велика кількість парафіян прийшли до храму, щоб приклонитися перед іконою і помолитися за узалежнених.

У храмі відбувалися Богослужіння, зустрічі спільнот "Матері у молитві" та Апостольства молитви. Під час моління всі щиро просили, щоб Богородиця заопікувалася людьми, залежними від алкоголю, та оберігала українські родини.

У п'ятницю, 27 березня, перед Молебнем до Богородиці в храмі зібралася велика кількість молодих людей, для яких о. Володимир Кузик провів науку на тему "Алкоголь шкодить здоров'ю".

Після цього всі разом помолилися за узалежнених. Отець Володимир наголосив на тому, що "диявол зацікавлює молодь у різний спосіб, щоб відвести їх від Бога". На завершення всі разом подякували Пресвятій Богородиці за отримані ласки. Ікону перевезено до храму Зіслання Святого Духа у село Вільхівці.

Повідомив о. Вододимир Кузик.

Довідка

Диптих ікон освячено 20 липня 2013 року у катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрий. Ідея виготовлення ікон належить координатору руху «Матері в молитві» Стрийської єпархії п. Анні Форостині, на думку якої, матері не повинні бути байдужими до родинних цінностей, пияцтва, наркоманії та інших шкідливих звичок, які нищать людей.

На іконі з однієї сторони зображена Пресвята Родина, а з другої - Мати Божа з Дитиною Ісусом, який, стоячи в чаші, благословить обома руками. Богородиця молиться за всіх грішників і призиває до Невичерпного Джерела духовної радості й відради, яким є для нас Христос. Вона сповіщає, що Неупиваєма Чаша небесної помочі та милосердя приготована кожному, хто до неї вдається.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин