Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Вифлеємський вогонь миру

У неділю, перед Різдвом Христовим, парафіяни церкви Воскресіння Господнього у м. Жидачеві поспішали на першу Службу Божу, під час якої пластуни станиці Жидачева передали Вифлеємський вогонь миру.

 

Після відправи Утрені всі завмерли в очікуванні дива, з якого починається Свята Вечеря. Всечесний отець-декан Василь Юрів оголосив, що до церкви завітали пластуни, які з собору св. Юра прийняли Вифлеємський вогонь. У суботу за ним їхали Юля Найда, Марія Іванчук, Святослав Даців, Богдан Пашко та Святослав Дикий. У неділю, під час передачі Вогню, до них приєдналися Вероніка Мосій, Оксана та Світлана Дениси, Олег Марків, Юрій Пиріг, Богдан Денис, Юлія Мисак, Ольга Гулій.

 

Зазвучали перші акорди на гітарі, і полинула під склепіння церкви пісня про Вогонь благодаті. Защеміли серця у людей, які люблять Бога, люблять свій край, на землі котрого зазіхає ворог. До церкви внесли Вифлеємський вогонь миру, передаючи його зі словами: «З місця народження Ісуса Христа, Сина Божого, передаємо Вифлеємський вогонь миру, любові та добра українським християнам м. Жидачева. Тож прийміть від нас цей благодатний Вогонь, і нехай він запалить у ваших серцях віру, надію та любов».

У цей день Вогонь благодаті був переданий до церкви Бориса і Гліба в Жидачеві, Різдва Богородиці в Заріччі, монастиря св. Герарда в Кохавині, Жидачівській районній лікарні.

У понеділок зранку пластуни передали Вогонь працівникам Жидачівської РДА, районного суду та капличці св. Миколая у гімназії ім. О. Партицького. Після цього Марія Іванчук з Олегом Марківим під керівництвом Олександри Хомин передали Вогонь благодаті до Лівчицької спецшколи-інтернату та дитячого будинку сімейного типу у с. Володимирцях. З усіх цих місць рознісся Вифлеємський вогонь миру по всіх куточках району.

Пластуни висловлюють подяку всім, хто сприяв перенесенню Вифлеємського вогню миру в наш район: заступнику голови Жидачівської РДА Миколі Лаврисю, о. Василю Юріву і Олександрі Хомин, котра завжди підтримує ініціативи пластунів.

Марія Турченяк.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин