Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Передріздвяні реколекції у Кохавині

19-21 грудня у Кохавині відбувалися передріздвяні реколекції. Це був особливий час духовної віднови в житті парафії. Духовним словом з парафіянами та прихожанами ділився преосвященний єпископ Степан Меньок, екзарх Донецький. У дуже доступний спосіб владика Степан роздумував про важливість віри і любові у християнському житті. Реколектант також наголошував на руйнівній силі гріха та необхідності приступати якнайчастіше до Святого Причастя, яке «має лікувальну силу як для тіла, так і для душі».

Владика в неділю звернувся зі своїм батьківським словом і до дітей, за що отримав глибоку вдячність їхніх сердець. Немало часу в ці дні єпископ присвятив спілкуванню зі спільнотою монастиря. У стіп Кохавинської Богородиці линула особлива молитва за вірних Донецького екзархату.

У навечір’я свята Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці владика Степан очолив Велику Вечірню з Литією, на завершення якої всі отримали від нього благословення і пам’ятні образки. А в сам день свята після Архиєрейської Святої Літургії всі разом помолилися вервицю за Україну. В такий спосіб Кохавинська Богородиця об’єднала Схід і Захід України.

Спільнота монастиря Святого Герарда, парафіяни та прихожани храму щиро вдячні владиці Степану за духовні науки. Хочеться повторити слова, які всі одним хором промовили на завершення реколекцій: «Ми Вас знову чекаємо»!

Редемптористи з Кохавина.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин