Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Дошкільнята мандрують святинями духовності

Уже два роки діє проект «Стежинками рідного міста», метою якого є формування різнобічно розвиненої, духовно багатої, оптимістично та патріотично налаштованої особистості. Педагоги ДНЗ «Калинонька» створюють умови накопичення дітьми позитивного загальнолюдського духовного досвіду через активне залучення їх до різних видів діяльності: ігрової, пізнавальної, комунікативно-мовленнєвої, образотворчої, музичної. Це і спостереження в природі, екскурсії вулицями рідного міста, до історичних пам’яток, читання художньої літератури, розгляд творів мистецтва, бесіди з метою вироблення у них власних ставлень, оцінок, суджень, цінностей, що стануть підґрунтям для подальшого формування переконань і світоглядної позиції особистості.

У рамках реалізації проекту діти старших дошкільних груп ознайомились з духовними храмами Жидачева. Під час відвідання церкви св. Воскресіння Господнього з дітьми вів бесіду настоятель храму о. Роман Котів. Дошкільнята почерпнули знання про духовні основи віри, помолились до образу святої Оранти. Затамувавши подих, вони слухали розповідь про історію однієї з найдревніших святинь рідного міста - костелу Успіня Діви Марії з уст ксьондза Томаша Лябуса; складали сердечні молитви і спілкувалися з настоятелем церкви Всіх Святих митр. протоієреєм Стефаном Гарасимів; уважно слухали проповідь та приязно віншували з Днем Ангела всіх Михайликів у церкві Святих Гліба та Бориса під керівництвом настоятеля храму о. Ігоря Марусина.

Цікавою та повчальною була зустріч з жидачівським деканом парохом церкви св. Воскресіння Господнього о. мітратом Василем Юрівим та настоятелем цієї ж церкви о. Ярославом Туриком, які завітали до дошкільного закладу. Виховуючи дітей на таких морально-духовних цінностях, маємо надію, що це сприятиме формуванню людини, яка буде жити за законами добра, справедливості, чесності, гуманізму, буде запорукою гартування маленьких патріотів.

Л. Возна.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин