«Митрополит Андрей Шептицький» у Кохавині

Цього року минає 70 років від праведної смерті Митрополита Андрея Шептицького, а наступного року буде 150 років від народження цієї великої постаті.

У Кохавині в особливий спосіб згадували Митрополита Андрея на листопадових нічних чуваннях, які традиційно відбуваються у другу п’ятницю кожного місяця. Як наголошував настоятель монастиря о. Володимир Груца, ЧНІ, чування супроводжувалися мотивом вдячності: за дар життя, за урожай, за величну постать Митрополита Андрея та за редемптористів, яких Митрополит запросив у 1913 році в Україну.

Після вечірні і вервиці відбулася духовно-концертна програма у виконанні дітей катехитичної школи та молодіжної спільноти «Кохавинські зорі» під проводом сестер Святослави і Анни. Завдяки цьому Митрополит Андрей в особливий спосіб став присутнім цього вечора у Кохавині.

У листопаді завершився також Рік поширення редемптористичного покликання. В цьому контексті брати-новики ділилися після Святої Літургії своїми історіями життя і покликання, дякуючи всім за молитву.

Надрукувати