Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Журавні утворилася нова молодіжна спільнота

Живучи у сучасному світі, молодій людині доволі складно зробити вибір пріоритетів та цінностей. Саме тому спільнота однодумців вкрай важлива, адже вона справді допомагає гідно йти вперед, підтримуючи ближнього.

У смт. Журавні при парафії Архистратига Михаїла 26 жовтня утворилася спільнота, мета якої прагнути до особистого духовного зростання у громаді вірних УГКЦ.

Одним із основних завдань спільноти є набуття офіційного статусу при Стрийській єпархії. Як зазначив майбутній голова парафіяльної спільноти Олег Гаразд, насамперед потрібно усвідомити важливість значення спільноти, розуміння дружби та любові, що центром парафіяльної родини має бути Господь, який усіх утвердить у вірі. Найближчим часом учасники молодіжної спільноти розпочнуть працю над встановленням зв'язків із молодіжними ініціативами Жидачева, Нового Роздолу, Стрия та Львова, також планують волонтерську діяльність, відвідування різноманітних вишколів, реколекцій, чувань і таборів, здійснюватимуть відпочинково-пізнавальні поїздки для збудування віри її членів.

Зустрічі відбуватимуться щонеділі в храмі Архистратига Михаїла після Св. Літургії. Супровід тематичних та біблійних обговорень на різноманітні актуальні теми, що цікавлять молодь у житті, здійснюватимуть духовний наставник о. Остап Юрів та гості, які будуть запрошенні для проведення духовних бесід.

«Ще по правді кажу вам, що коли б двоє з вас на землі погодилися про всяку річ, то коли вони будуть просити за неї, – станеться їм від Мого Отця, що на небі! Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, – там я серед них». (Мт. 18:19-20).

Іван Татчин, студент УКУ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин