Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Веселі канікули з Богом» у Трибоківцях і Квітневому

Саме під такою назвою пройшли три дні з 7 по 9 серпня для дітей сіл Трибоківців і Квітневого. Задля проведення цього радісного та сповненого веселощів часу до нас завітали троє аніматорів з «Вівтарної дружини», яка діє при храмі Покрови Пресвятої Богородиці м. Новий Розділ.

Під час «Веселих канікул» близько 60 юних парафіяни взяли участь у різних іграх та конкурсах, на яких змогли розкрити свої вміння і таланти, танцювали банси, навчились співати багато християнських пісень та просто веселились. Також діти щодня брали участь у Божественній Літургії, приступали до Святого Таїнства Євхаристії та наповнялись духовною радістю від перебування з Христом. Своєрідним гімном «Канікул з Богом» стала пісня-кант «Дивись яку любов нам дав Отець Небесний наш», яку діти співали не лише з аніматорами, але наповнювали нею сільські вулички, повертаючись додому.

Варто зазначити, що «Веселі канікули» дали змогу згуртуватись дітям та молоді, запалили бажання й надалі збиратись та духовно зростати, дали зрозуміти, що молоді люди можуть цікаво, весело і пізнавально проводити час, збираючись навколо Христа. Завершенням «Веселих канікул» стали молитовні розважання, які розпочались з Вечірні у парафіяльному храмі та продовжились навколо спільної ватри поблизу села.

Усі парафіяни, а особливо молодь і діти, висловлюють вдячність аніматорам за їхню працю та активність, а також сподіваються, що «Веселі канікули з Богом» стануть лише початком подальших спільних зустрічей.

Повідомив Анатолій Доманський, адміністратор парафій Трибоківців і Квітневого.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин