Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Канікули з Богом» у Пчанах

З 22 по 25 липня в селі Пчанах проходив християнський табір «Канікули з Богом» за провідництвом сестри Анни Василик (згромадження сестер Непорочного Серця Марії Фатімської) та аніматорів з молодіжної спільноти "Кохавинські зорі" Тетяни Гордій, Марічки Павловської, Лілії Мурмило та Христини Бачик. Тема табору - «Бог, світ, Україна і я».

Приємно вразили теплий прийом і така численна кількість дітей - близько 60, які приходили до храму св. апп. Петра і Павла, щоб розділити з Богом свою любов, радощі, переживання і труднощі.

Щодня табір розпочинався Літургією, цікавими та змістовними проповідями о. Василя Попика, адміністратора храму св. апп. Петра і Павла, з ініціативи якого проходив табір, а також молитвою за мир в Україні. Далі відбувались катехизаційні науки з веселими піснями та іграми, різноманітними творчими працями в гуртках і кумедними танцями. Табір проходив з 10.00 до 17.00 години.

Ми дуже вдячні всім дітям, які творили цю прекрасну спільноту, основою якої буде завжди Бог, за їхню плідну працю, батькам, о. Василю, сестрі Анні та аніматорам - за терпіння і усі зусилля, яких вони докладали, щоб донести зерна Слова Божого в серце кожної дитини. Зерна, які проростуть і дадуть чудові плоди.

На закінчення «Канікул з Богом» діти по групах представляли свої праці на теми: «Боже, бережи нашу Україну», «Світ, який сотворив Господь», «Серце, сповнене любові» та ін., співали, читали вірші.

Ліля Мурмило, аніматор табору.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин