Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Великий День, Великдень, Воскресіння очистить душу, рани загоїть

Тихою та величною ходою ступив у домівки і серця усіх християн Великдень. Це світле та радісне свято Воскресіння Господнього подарувало людям віру та надію, піднесення, стало закликом до творіння добра, створило атмосферу родинного затишку, тепла і любові. Цьогоріч свято Пасхи стало для українців, зокрема і для тейсарівців, особливим, по-справжньому вагомим і значущим. Адже люди протягом Великого посту добрими вчинками та палкою молитвою благали Господа про мир і спокій у своїй Батьківщині. В очікуванні свята кожен був сповнений надією на краще майбутнє, на те, що добробут і злагода запанують у нашій рідній країні. Спостерігаючи за тим, як усе навкруги зеленіє, цвіте, буяє і земля наповнюється життям, думаємо, що аналогічні переміни повинні відбутися у масштабах кожної домівки, села чи міста, країни, світу. Тож прихід весни, що символізує початок нового життя, а також настання величного свята Великодня асоціюється насамперед зі змінами у внутрішньому світі людини та навколишньому середовищі.

Жителі села Тейсарова, сповнені чистими помислами, поспішали до церкви святого Володимира Великого. Отець Михайло Тріль, парох храму, запросив усіх до спільної вечірньої молитви, після якої, традиційно, усі бавились гаївок. Вітаючи парафіян з величним святом Воскресіння, отець закликав усіх бути добрішими, любити ближнього, єднатися, щоб мир та спокій запанували в Україні. Зелені пагінці Божого слова, яким промовляв до парафіян священик, немовби проростали в їх серцях, бо можна було помітити, як обличчя усіх світлішали, очі блищали і наповнювались радістю та раз-у-раз з’являлися усмішки. Особливою, притягальною силою захоплювали сяючі та щирі посмішки дітей, вони – жваві і життєрадісні – ділилися ними з усіма.

Продовження свята захопило усіх несподіваним відчуттям патріотизму, яке лунало з уст і сердець дітей. Школярі поетичними рядками торкнулися струн душі кожного присутнього. Діти у Великодній молитві до Воскреслого Ісуса просили зійти на наш край, воскресити у душах святі почуття, подати віру, надію та щастя нашому народу. Сценічна постановка «Пасхальний кошик», що відбулася за сприяння директора Народного дому Стефанії Буцяк, - це справжня ініціатива збереження українських традицій. Діти подарували парафіянам та гостям пасхальну радість та піднесення.

У повітрі витали пахощі мира, аромати весняних первоцвітів і свіжовипеченої паски разом з іншими великодніми смаколиками. Подих теплого весняного вітерцю, що підхопив міріади білих вишневих пелюсток, нехай поширить їх, донесе до кожного українця, прикрасить їх серця квітом білої вишні. Сподіваємось, що така атмосфера оточуватиме нас увесь рік: світова спільнота перебуватиме у подальшому на одній хвилі піднесення; доля нашої неньки-України стелитиметься, мов великодній рушник; уся родина буде дружньою, як за Великоднім столом; думки і вчинки людей залишатимуться чистими і побожними, як безхмарне небо; переливи церковних дзвонів будуть для усіх оберегом, знаменням щастя, радості, а відлуння дитячого сміху все більше спонукатиме нас до кращого.

Вікторія Маршалок.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин