Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Ярослав Турик – 10 років на парафії – 10 років у гімназії

У грудні 2003 року о. Ярослав Турик прийняв священичі свячення і тоді ж відправив свою першу Літургію у храмі Воскресіння Господнього м. Жидачева. Молодий священнослужитель відразу заімпонував прихожанам. З того часу минуло 10 років, і вже важко уявити собі парафію без о. Ярослава. Та й не тільки парафію, бо паралельно з безпосередніми душпастирськими обов’язками у храмі від початку свого осідку в Жидачеві о. Ярослав щопонеділка розпочинає молебнем робочий тиждень спільно з учнями та вчителями в Жидачівській гімназії.

У 1994 році, з часу відкриття, у ній було освячено каплицю Святого Миколая. Тоді гімназія була однією з перших навчальних установ в області, де була капличка. Відтоді кожен понеділок гімназисти розпочинали молебнем спільно з о. Ігорем Барбуляком, від якого цю духовну місію вдало перейняв о. Ярослав Турик, який ось уже десять років є духовним наставником гімназистів. З великим зацікавленням вони слухають церковну науку о. Ярослава, з теплотою згадують круглий стіл на тему “Мистецтво жити гідно” й уроки-дискусії отця з старшокласниками.

З благословення о. Ярослава гімназія розпочинає і завершує навчальний рік. Не відбувається без душпастиря й щорічний обряд посвячення в учні гімназії в День гімназиста. Важко пригадати чисельні добрі справи, зроблені о. Ярославом за десятиліття співпраці з гімназією. Та легко констатувати, що всі вони свідчать про його бажання “оживити” гімназійне життя і парафію загалом.

Блаженніший Патріарх Святослав Шевчук в одному з інтерв’ю зазначив: “Якщо буде жива парафія, то людину можна буде виховати і навчити”. Отець Ярослав гідно виконує постулат Глави УГКЦ, а відтак і місію духовного наставника гімназистів та парафіян. Тож маю всі підстави виконати доручення педагогів Жидачівської гімназії, учнів та їхніх батьків й скласти якнайщиріші віншування і вдячність о. Ярославу Турику з нагоди 10-ліття його плідної душпастирської діяльності.

Живіть щасливо сотню літ

На втіху парафіянам і родині,

В опіці Божій Ви служіть

Христовій Церкві й Україні.

Василь Благий, директор гімназії.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин