Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Освячено оновлену фігуру Заступниці міста – Пресвятої Богородиці

Недільний день 10 листопада для мешканці Жидачева був особливим – священики освятили відновлену фігуру Богородиці, котра розміщена на розі вулиць Січових Стрільців та Д. Галицького, і її нову домівку – золотисту капличку. Віряни дружною ходою з церковною процесією разом з отцями Ярославом Туриком, Романом Котівим, Ігорем Марусиним, Остапом Юрівим та деканом Жидачівським, отцем-мітратом Василем Юрівим вирушили з храму Св. Воскресіння Господнього до Жидачівської Заступниці. Священики освятили фігуру і молебнем до Пресвятої Богородиці просили ще більшого заступництва для міста та його жителів.

О.-мітр. Василь у своїй проповіді віршованими рядками закликав до ревного служіння Пречистій Діві Марії та подякував усім, хто долучився до ремонтних робіт, хто складав свої пожертви, а саме: міському голові п. Володимиру Левку і його команді за копітку працю, голові РДА п. Сергію Ковалю, п. Ігорю Чорнейку і всім працівникам Січі, за велику жертовність, п. Станіславу Посацькому, п. Михайлові Лапкові та його команді, п. Стаху – художнику, п. Петру із Тернополя, усім жертводавцям та майстрам.

Міський голова Володимир Левко привітав мешканців міста з такою особливою подією - оновленням фігури та возведенням над нею золотистих шат. Це своєрідний перший дарунок місту і громаді до 850-річчя древнього Удеча. Роблти справді зроблено чимало, зокрема зрізано з території недіючого кладовища аварійні дерева. Принагідно міський голова перепросив через певні незручності тих, чиї рідні та близькі поховані на цьому кладовищі, і пообіцяв, що роботи над впорядкуванням цього святого місця будуть проводитись й надалі.

До присутніх з вітальним словом звернувся і голова РДА Сергій Коваль. Пресвяту Богородицю прославляли у духовних піснях Мар’яна Юрів, дитячий і дорослий хори церкви Св. Воскресіння Господнього.

Марія Татчин.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин