Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Візитація Владики Тараса Сеньківа до Грусятич

11 жовтня парафіяни церкви Святого Миколая, що в с. Грусятичах разом із парохом, деканом Новострілищанського деканату о. Романом Ставяжем приймали Преосвященного Владику Тараса Сеньківа, Апостольського Адміністратора Стрийської єпархії УГКЦ. Владика провів канонічну візитацію парафії св. Миколая, поспілкувався із мирянами, сільським головою, представниками місцевого самоврядування, директорами школи, Народного дому, бібліотеки.

Напередодні візиту єпископа грусятицьку громаду відвідала Візитаційна комісія, яка провела перевірку документації парафії.

Вітало шанованого гостя ціле село, зустрічаючи Владику співом церковного хору хлібом та сіллю, а діти дарували квіти та поетичні рядки.

У храмі відбулась Архієрейська Літургія, під час якої єпископ звернувся до громади з духовною наукою. По завершенні літургії Владика Тарас відвідав дитячий садочок «Ставочок», де зустрівся із колективом дошкільної установи та їхніми вихованцями. Вділив благословення кожній дитині, вручивши також подарунки та образки. Не оминув єпископом і храм науки, в якому теж його зустрічали як найдорожчого гостя. В актовому залі школи парафіяни мали нагоду ближче поспілкуватися із Владикою, а також почути звіт свого пароха о Романа Ставяжа за багаторічну діяльність, яку він провадить у них на парафії.

Сільський голова Олег Гавінський від себе та апарату сільської ради подякував єпископу за візитацію та подарував на спомин про Грусятичі картину місцевого художника-аматора Івана Солтана «Храм Св. Миколая».

З нагоди візитації Владики до Грусятич також прибули священики Новострілищанського деканату, зокрема з с. Ліщина, смт. Нових Стрілищ, сіл Дев’ятник, Кологорів.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин