Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Найкращий лист до спортсмена написала учениця Монастирецької ЗОШ

Уже другий рік поспіль учні Жидачівщини стають переможцями обласного етапу молодіжного літературного конкурсу творів епістолярного жанру на різні теми, що проводиться Міжнародним бюро всесвітнього поштового союзу та за підтримки Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта».

 

Цьогоріч учасники, а це школярі віком 10-15 років, повинні були написати листа улюбленому спортсмену чи спортивному діячу. Регіональний етап конкурс «Напиши листа спортсмену або спортивному діячеві, яким ти захоплюєшся, і розкажи йому, що для тебе означають Олімпійські ігри» проводився з жовтня по січень з метою пропагування серед молоді ідей олімпійського руху, здорового способу життя та олімпійських цінностей - удосконалення, дружби та поваги, а також для спонукання до усвідомлення юним поколінням важливості поштової служби в суспільстві. Національний конкурс проводиться у два етапи: регіональний або обласний конкурси організовують дирекції підприємства «Укрпошта» у кожній області та фінальний – розглядаються твори, які посіли перше місце в кожній дирекції УДППЗ «Укрпошта».

 

Цьогоріч переможцем регіонального і автоматично учасником фінального етапу конкурсу стала учениця 9-го класу Монастирецької ЗОШ І-ІІІ ст. Соломія Попович. Вона написала щирого та емоційного листа до Яни Клочкової, в якому висловила власну думку, ставлення до спорту та олімпійських ігор. Ця талановита дівчинка з багатодітної, можна сказати з творчої сім’ї. Мати – вчитель української мови та літератури, батько завгосп у школі, грає на багатьох інструментах. Соломія бере активну участь у шкільних заходах та заходах, що проводяться в селі, є постійним учасником районних олімпіад, конкурсу мовознавців ім. П. Яцика.

Привітати дівчинку з перемогою та вручити грошову винагороду у розмірі 500 гривень до Монастирецької школи приїхала заступник начальника ЦПЗ №4 Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Оксана Анатоліївна Пиріг. Вона побажала Соломії подальших творчих злетів і перемог та закликала учнів брати активну участь у подібних конкурсах.

Минулого року переможцем регіонального етапу конкурсу від «Укрпошти» став дев’ятикласник Залісківської ЗОШ Андрій Барна. Він найкраще в області написав твір на тему: «Уявіть себе деревом, що росте в лісі».

Марія Татчин.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин