Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

На Жидачівщині - обласний семінар директорів Народних домів

Відповідно до плану роботи Львівського управління культури та обласного науково-методичного центру 27-28 жовтня на базі Жидачівського районного народного дому проводився обласний семінар-практикум директорів міських та районних НД. На семінар з’їхалися директори РНД міст Стрия, Хирова, Турки, Сколе, Жовкви, Яворова, Нового Роздолу, Миколаєва, Пустомит, Мостиськ, Радехова, Буська, Золочева.

Відкрив семінар та привітав присутніх директор Львівського обласного науково-методичного центру Роман Береза. З привітальним словом виступив заступник Жидачівської РДА Олег Кизима. Про актуальні питання культурно-освітньої роботи та народної творчості Львівщини розповідали провідні методисти ОНМЦ Ольга Дуляба та Володимир Квітневий. Змістовним та цікавим був виступ керівника відділу культури і туризму Зеновія Тимофтевича «Культура Жидачівщини – здобутки, перспективи, проблеми».

Приємне враження на учасників семінару справив методичний кабінет, яким керує методист культурно-освітньої роботи О. Цибран. Естетичний вигляд наочної агітації, виставки фотоматеріалів, методичні та сценарні видання, кімната національного відродження, а також методичні куточки на допомогу керівникам художніх колективів по всіх жанрах – це ще далеко не все, що змогла представити на огляд методист. Продовжив семінар святковий концерт за участю кращих колективів району - народного ансамблю «Лілея», народного ансамблю танцю «Молодість», народного фольклорного гурту «Кошики», народного ансамблю троїстих музик «Візерунки» м. Ходорова, солісти В. Сушко, І. Пиріг та родинний дует сім’ї Пиріг смт. Гніздичева. Також у концерті презентувався вишитий любительськими об’єднаннями району «Рушник національної єдності» до 20-ї річниці Незалежності України. У фойє РНД були організовані виставка мистецтва та фотовиставка народної студії «Оберіг».

Продовжився семінар екскурсією пам’ятними місцями Жидачівщини. Учасники відвідали меморіал «Борцям за волю України», церкву Воскресіння Господнього, костел Успіня Пресвятої Богородиці, Кохавинський монастир, музей ім. І. Виговського в с. Руді. Краєзнавчу пізнавальну розповідь підготувала головний спеціаліст відділу культури Оксана Зубрицька.

Також гості побували у сільських закладах культури смт. Гніздичева та с. Руди, де почерпнули багато нового для себе та й самі поділилися досвідом роботи по національно-патріотичному та естетичному вихованні підростаючого покоління, проведенні нових форм роботи, оглянули чудові кімнати національного відродження.

Другого дня відбулося підбиття підсумків семінару директором ОНМЦ Р. Березою, директорами РНД Мостиськ, Радехова та Жовкви. На згадку про Жидачівщину директорам роздали невеличкі подарунки з туристичними путівниками Жидачівщини, буклетами «Народні колективи Жидачівщини», «Музей І. Виговського с. Руда», «Козацький фестиваль пісні і танцю с. Руда», а також збірник пісень УПА «Їх душі – горіння і криця» та програмки семінару, виготовлені народною фотостудією «Оберіг» РНД.

О.Максимів, директор Жидачівського РНД.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин