Рудківчани відзначили День народження рідної країни

Будні сільських жителів проходять у праці, у звичайному трудовому ритмі. Тільки на свята з'їжджаються до батьківського дому і діти, і внуки, і гості.

Святковим, сповненим родинного тепла видався для рудківчан День Незалежності України цього року.

Звістка про те, що у сільському клубі буде великий концерт «Україно, ти для мене диво», швидко передавалася з уст в уста .

Святково прибраний зал національною символікою та українськими рушниками, вишиванки учасників, музика, почуття гордості і громадянської відповідальності за майбутнє рідного краю відчув, напевно, кожен із глядачів та самодіяльних артистів.

Зацікавлення слухачів викликали різні жанрові номери, пісні та поезія, танці та гуморески, інсценізація літературного твору й оригінальні виступи дітей дошкільного віку, що приїхали у село на канікули. Кожен із виконавців знайшов свого вдячного шанувальника .

Глибоким виконанням духовних пісень вразив глядачів церковний хор села під керівництвом С. Тихої. Саме йому вдалося донести до молодих красу й наповнення українських духовних та патріотичних пісень.

Цікавими очима заглядали на сцену найменші слухачі, із нетерпінням чекаючи свого виступу. Адже вони підготували для своїх родичів найкращі виступи. Вдячні слухачі найбільше їм аплодували, а господиня Народного дому І. Сомик приготувала для кожного виконавця солодкі гостинці.

Оваціями зустрічали глядачі пісні у виконанні шкільного ансамблю солістів у складі Олега Сомика, Оксани та Марії Пундорів, Михайла та Василини Костецьких, Олі Пашко під керівництвом вчителя О. Кучменди.

Вокальні номера Насті Бардачової, Олі Пашко, Андріани Нагірняк, Лілі Богдан доповнювали такі хореографічні постановки: «Черевички», «А у нас на Україні», «Телепузики» у виконанні Лілі Корпан, Юлі Фарини, Наталі Павлюк, Софійки Паняк. Красиві костюми танцюристів, вдалий музичний супровід - все це було справді хорошим дарунком для глядачів.

На завершення концерту свій виступ односельчанам подарував гурт «Забава» у складі батька Ярослава, синів Володимира і Олега Сомиків та музиканта Олега Вовканича. Тепло зустріли слухачі у їх виконанні пісні «На Україні», «Голубка», «Чому так плаче скрипка скрипаля?» Хвилини радісного сміху подарували брати Володя та Петро Брики, Василь Цап .

Кульмінацію концерту була присяга молодих учасників жити, творити і берегти рідну землю та спільна молитва духовного наставника о. Володимира Боднара із громадою села за щасливе й мирне життя українського народу.

Із словами привітань з нагоди-20 річчя Незалежності України звернувся до присутніх сільський голова Петро Мандрик.Він щиро подякував учасникам концерту та їхнім вдячним слухачам, запевнивши, що органи місцевої влади зроблять все необхідне, аби справдилися слова Т. Шевченка : «...село на нашій Україні, неначе писанка село».

Іванна Іванців.

Надрукувати