Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Мандрівки стежками рідного краю

Нещодавно у Квітневій ЗОШ І-ІІ ст. відбувся семінар-практикум Дев’ятниківського освітнього округу і засідання школи молодого вчителя історії на тему «Організація краєзнавчої роботи у процесі вивчення історії». Цей захід був включений в серію навчальних семінарів, які реалізує ГО «Історико-краєзнавче товариство «Дзвін» у рамках проекту «Сильна громада – освічена громада» за фінансової підтримки Інституту з Міжнародного Співробітництва Німецької Асоціації Народних Університетів DVV International, який у 2009 році започаткував багаторічну програму підтримки українського населення та надавачів послуг шляхом освіти дорослих у їх прагненні до кращого життя та розвитку.

Мета семінару – вивчення історичних пам’яток району та ознайомлення з історією рідного краю широких верств населення.

Директор Квітневої школи Галина Іванівна Козяр і вчитель історії Оксана Павлівна Джус коротко провели презентацію навчального закладу, розповіли про село Квітневе, його історичне минуле та сьогодення. Було представлено також учнівські проекти у рамках пошуково-краєзнавчої роботи при вивченні історії рідного краю, дослідженні та вивченні історії району, окремих населених пунктів, зокрема сіл Баківців, Квітневого, Трибоківців, Репехова, Нових Стрілищ, П’ятничан. Учасники семінару відвідали туристсько-кораєзнавчий маршрут Квітневе -Кнісело - Орішківці - Юшківці - Дев’ятники, П’ятничани, де ознайомилися із історичними пам’ятками (П’ятничанська вежа, пам’ятки сакрального мистецтва, джерела цілющих вод). Особливо приємною і пізнавальною для усіх була екскурсія у музей Слави Стецько, яку провела вчитель Дев’ятниківської школи Любов Меленчук. Зібрані краєзнавчі матеріали будуть поміщені у туристичному путівнику.

За словами методиста районного методичного кабінету Юрія Процідима, такі семінари- практикуми, навчальні екскурсії проводяться постійно під час навчального року. До них залучаються вчителі, учні, громадськість, органи місцевого самоврядування, громадські організації, що сприяє підвищенню національної свідомості та патріотичному вихованню підростаючого покоління.

Ірина Шах.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин