Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Виховання патріотизму в учнівської молоді

«Немає більш божественної цілі в житті людини, як та, щоб правильно виховати не тільки своїх власних дітей, але й дітей інших людей». (Арістотель).

Ми живемо в неспокійні часи – у час великих роздумів і сподівань. Сьогодні необхідно мислити і працювати. По-новому будувати процес виховання. Кожна історична епоха висуває вимоги до виховання та навчання молоді.

Уже 24 роки Олександра Тимчук працює на посаді педагога-організатора. Починала свою педагогічну діяльність у Дулібівській восьмирічній школі, а сьогодні працює у Лисківській ЗОШ I-III ст. На її думку, одним із найважливіших завдань сучасної школи є виховання патріота-громадянина, національно свідомого, ідейного творця Української держави. Але патріотизм людини тоді вартісний, коли – дієвий. Цьому слід навчати дітей, виховувати у них почуття вартості, самореалізації, самовираження.

З цією метою Олександра Михайлівна проводить низку заходів, які передбачені в річному плані роботи школи? і додатково займається із дітьми. Серед методів проведення уроків є усні журнали, диспути, книжкові виставки, бесіди, наукові розробки. У своїй роботі як педагог проявляє високий рівень професіоналізму, ініціативу, творчість, досконало володіє ефективними формами, методами організації позаурочної навчально-виховної роботи, чим забезпечує результативність, якість своєї праці.

Колеги часто звертаються до Олександри Михайлівни за різноманітними матеріалами для проведення виховних заходів. Багато допомагає й учням початкових класів організовуючи з дітьми виставки, ігри, виступи. Нам, вчителям, дуже легко й просто з нею працювати.

Також вона вміло скеровує роботу учнівського парламенту, президентом якого є учень 11 класу Юрій Ямнич, а секретарем його однокласниця Наталія Мричко. Власне під керівництвом Олександри Тимчук учні займаються дослідницькою роботою «Люби і знай свій рідний край», вивчаючи історію рідних сіл Корчівки, Лискова, Зарічного. Вона впорядкувала збірку авторської поезії «Відлуння душі».

Виховна робота талановитого педагога допомагає дитині, підліткові реалізувати себе, відчути свою причетність до добрих справ, які відбуваються у його селі, районі загалом в державі.

Н. Шевчук,

вчитель початкових класів Лисківської школи.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин