Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Життя як воно є у книгах Ніни Фіалко

На екваторі літа ні про що інше не хочеться думати як лиш про відпочинок. А літня відпустка без хорошої книги – не відпустка. Якщо ви досі не могли вибрати, що ж почитати цього літа на березі моря чи десь на гірських вершинах, варто було завітати на зустріч із неперевершеною авторкою життєвих історій Ніною Фіалко.

У літературній вітальні Жидачівської районної центральної бібліотеки 20 липня відбулась цікава зустріч із письменницею сонячної вдачі - так часто кажуть про тернополянку, авторку багатьох романів та повістей, дитячих творів, члена Національної спілки письменників України Ніну Фіалко.

«Теми для романів Ніни Іванівни є актуальними для сьогодення, книги авторки користуються широким попитом. Особливо приваблює читача та непідробна простота, з якою вона змальовує своїх героїв, не шукаючи гучних слів чи якихось сумнівних прикрас. Сюжети історії романів та повістей – історії людей з реального життя. Їхні долі та вибір шляху, вимір успіху, розуміння щастя, пошуки, мрії і справжні цінності змушують читача задуматися над своїм життям, шукати правильні рішення для дії. Твори Ніни Фіалко подобаються читачам, їх читають «запоєм» ті, кого цікавить життя наших заробітчан за кордоном, історії про кохання і зраду, про патріотизм і героїзм синів та батьків у «неоголошеній» війні на сході, про горе матерів і дружин, котрі втратили там рідних. Тематика творчості Ніни Фіалко досить різноманітна, тому її ім’я нині на устах у читаючої публіки», кажуть жидачівські бібліотекарі та організатори літературної вітальні.

Автора жидачівьским читачам представила Люба Хомчак, організаторка та натхненниця щорічної «Книжкової толоки» в районному Миколаєві.

Серед книг Ніни Фіалко, які варто почитати на дозвіллі. - романи «Обірвана струна», «Хочу в Тарасюківку», «Кохання з першого погляду», «Дві обручки», «Небезпечна межа», «Родинні гріхи», «Зламані жоржини», «Повертайтесь, журавлі, додому» оповідання «Гніздо для зозулі», збірка оповідань, повістей, п’єс «Примарне щастя».


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин