Районний фестиваль духовної пісні, приурочений пам’яті патріархів УГКЦ Йосифа Сліпого та Любомира Гузара

«Моліться, працюйте і боріться за збереження християнської душі кожної людини, українського роду і весь український нарід», - такими словами із заповідей ісповідника Йосифа Сліпого розпочала VI фестиваль духовної пісні «Радість в серці засіяє, Богу пісня хай лунає». Ведуча заходу - О. Тимофтевич.

Цьогоріч фестиваль духовної пісні, присвячений 125-річчю від дня народження Йосифа Сліпого, пройшов у Народному домі с. Бережниця. До участі у фестивалі були запрошені хорові колективи, вокальні ансамблі та малі форми вокального жанру району.

Захід розпочали священики о. Ярослав Квасній і о. Тарас Баран спільною молитвою та Божим благословенням для всіх учасників та гостей фестивалю. Гості та учасники фестивалю переглянули відеоролики, приурочені пам’яті Йосифа Сліпого та Любомира Гузара.

Із вітальним словом до учасників фестивалю звернулись керівник відділу культури, туризму і спорту Жидачівської РДА Зіновій Тимофтевич та бережницький сільський голова Гнат Кухта. Впродовж трьох годин тривав фестиваль за участю 20 колективів Народних домів району. Кожен учасник фестивалю отримав подарунки та дипломи. На завершення з привітальним словом виступила директор районного Народного дому Олександра Максимів.

Відділ культури, туризму і спорту, дирекція та методичний центр районного Народного дому висловлюють подяку духовним отцям, директору Народного дому Галині Дицьо, сільському голові Гнату Кухті, директорам Народних домів сіл Журавків, Заболотівці, Рогізно за сприяння в організації та проведенні традиційного заходу, а разом з тим і всім учасникам фестивалю.

Л.Сорока, методист РНД.

Надрукувати