Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У кожної дитини є свій Ангел - Мама

Матусю наша, ми це знаєм, багато Ангелів є в Божім раю,

Та на землі лише один між нами - це наша мама,

Її послав Господь на землю дітям за Ангела, за сторожа, за друга.

Вона одна, одна на всьому світі, її ніколи не заступить друга!

Такими словами розпочалося свято Матері у Народному домі смт Журавна, де всіх матерів вітали гуртківці Будинку школяра, підготувавши велику святкову програму. Піснею «А ми дівчата з України» першими привітали гостей Юля Гіжецька і Наталія Роїк.

 

Постійні ведучі Владислава Іваськів та Захар Кузик запросили гостей разом здійснити цікаву подорож у надзвичайну країну, що не позначена на жодній карті світу, країну непосидючих, творчих, талановитих гуртківців. Тож першу сторінку цієї святкової книги відкрили під звучання дзвонів. Це плакали дзвони трагічної історії, вмитої слізьми матерів. Матерів, які оплакують своїх синів, що вже ніколи не вернуться до рідного дому, тисячі матерів, які кожен день моляться за живих і у Бога благають миру. І в пам'ять про загиблих воїнів танцювальний колектив «Ритм життя» виступив із танцем «Ми просимо миру». Всі схилили голови у хвилині мовчання перед світлою пам'яттю тих, хто загинув в АТО.

 

Святкову програму продовжила наймолодша танцювальна група «Щасливе дитинство» з таночками «Маленькі долоньки» та «Український». А танцювальний колектив «Фантазія» подарували матерям таночки «Мама» та «Кукарелла» (керівник гуртка Іннеса Бойко).

Велика і щаслива країна - дитинство. Із дитинства виходять, та до нього не повертаються. І на згадку про дитинство, колектив «Ритм життя» подарував танець «Ляльки», а виконавши хореографічну композицію «А ми удвох», діти повернули батьків та усіх глядачів у їхню юність.

Вітали зі святом матерів і бабусь учасники вокального СПІВУ Марта та Мар'яна Луціви, Юліана Кунда, Наталя Роїк. А Вікторія Гаразд та Юлія Гіжецька виконали свої музичні твори під акомпанемент бандури. Свої віршики матерям прочитали Владислав та Софія Лизаки, Настя Боднар та Настя Погоніна. Окрім пісенних композицій, вони показали театралізовані сценки. Завітали на свято і казкові герої Червона Шапочка з кошиком гостинців (Настя Погоніна) та Вовчик, переодягнений в бабусю (Ангеліна Кухар).

Учні дитячого театру «Дивосвіт» (керівник Ірина Кузик) підготували виставу «Великодня Курочка Ряба», де акторами були Роман Сорока, Поліна Бака, Олег Зеленевич, Магдалена Гишпіль, Остап Паславський, Юліан Гаразд, Евеліна Кузик, Аліна Кибал та Софія Гриценя. А маленькі гуртківці «Непосиди» показали дійство «Теремок на новий лад», де казкових героїв талановито зіграли Марта Михайлюк, Кароліна Кухар, Максим Гишпіль, Неоніла Микитин, Ангеліна Федів, Тереза Микитчак та інші.

Всі глядачі мали можливість усміхнутися від гумористичних сценок «Язиката хвеська» та «Засіб від грипу», де юними акторами були Соломія та Вікторія Кузики, Артем Швець, Арсен Микитин, Вікторія Козак та Іра Цупран. Щедрі оплески від глядачів знову отримав колектив «Ритм життя» за танець «Донечки Вкраїни».

Пишності святу надавали святково оформлена сцена та декорації, різнобарвні танцювальні костюми учасників, які оформили та пошили керівники гуртків Леся Кравчук, Наталя Ковалишин, Галина Мулярська.

Завершилось свято зворушливою піснею «Ми за мир», і всі учасники дійства побажали найріднішим людям «Многая літа».

Оксана Турчин, директор журавнівського Будинку школяра.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин