Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Барви Дністра»

Таку назву має міжнародний конкурс дитячої творчості, що проводиться з 2009 року. Конкурс має на меті залучення учнівської та студентської молоді, громадськості до заходів, спрямованих на збереження, відновлення та раціональне використання водних ресурсів. Щороку конкурс підтверджує свою актуальність та необхідність і далі поширювати серед молоді екологічну освіту, шану та дбайливе використання й відтворення водних ресурсів. Організатори мають надію на те, що з кожним роком до цієї благородної справи буде приєднуватись все більше тих, хто хоче зберегти наш прекрасний басейн Дністра для майбутніх поколінь.

Завдяки співпраці державних і громадських організацій України, Молдови (Придністров’я) у 2016 році в конкурсі взяло участь понад 400 учасників. Призерами стали 64 конкурсанти. Нещодавно в актовому залі Львівського обласного управління водних ресурсів відбулася урочиста церемонія нагородження переможців. Серед них і Діана Іванців ( 7 років) - вихованка гуртка «Дивосвіт» Жирівської ЗОШ І – ІІІ ступенів (керівник Походжай Марія Маркіянівна). Малюнок Діани під назвою «Хочемо купатися в чистому Дністрі» зайняв ІІІ місце. Разом з подарунками кожен переможець конкурсу отримав книжечку, в якій поміщені усі творчі роботи переможців у всіх номінаціях. Тут і малюнки, і фотографії, і вірші, і кросворди, і заходи з оздоровлення водних ресурсів. У всіх творчих роботах простежується серйозне ставлення учнів до проблем водних ресурсів, стурбованість їх станом, бажання якось виправити незадовільну ситуацію з охорони річок.

Хочеться щиро подякувати організаторам конкурсу «Барви Дністра» за велику працю, за подарунки для дітей, за можливість долучити учнів до надважливої роботи з охорони Дністра і водних ресурсів краю. Віримо, що з цих дітей виростуть чесні люди і свідомі охоронці природи і води зокрема.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин