Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Переможці передплатної кампанії часопису «Новий час» побували у Національній опері

Подружжя Надія та Богдан Самборські з смт. Журавна, ставши переможцями головного призу передплатної кампанії «НЧ» – поїздки на двох до столиці України у Національну оперу, мали змогу насолоджуватися великим мистецтвом.

Опера, на яку виграли два квитки учасники нашої передплатної - «Попелюшка» Джоакіно Россіні.

 

«Божественним маестро» називав Дж. Россіні геніальний німецький поет Генріх Гейне, вбачаючи у великому італійському композиторові «сонце Італії, що розсипає свої дзвінкі промені усьому світу». Його блискуча, життєстверджуюча музика започаткувала розквіт італійського оперного мистецтва. Доторкнутися до цього великого мистецтва змогли і наші переможці.

 

- Я вже давно не відчував такої насолоди від побаченого і почутого, - ділиться враженнями Богдан Михайлович вже на другий день після приїзду. - Знаєте, серед нинішнього непростого життя, коли буденність не дає часу подивитися вгору, побути в такій атмосфері, почути прекрасні голоси, насолодитись майстерністю виконавців – це багато вартує, і ми з дружиною щиро вдячні «Новому часу» за такий подарунок. Це щось неймовірне, і я би радив людям, попри все, знаходити час на театр і мистецтво.

Приїхавши до столиці у неділю зранку, наші переможці мали змогу зробити екскурсію Києвом, тим більше, що у цьому місті проживають їхні родичі. Богдан Михайлович із захопленням розповів про місця, де вдалося за цілий день побувати: Покровський монастир, церква Миколи Чудотворця, Софійська площа і Михайлівський монастир, Києво-Печерська Лавра, Жовтневий палац, Кабінет міністрів, Верховна рада. До болю зворушливо, каже п. Богдан, було, коли підходили до Майдану Незалежності, Алеї Небесної Сотні, де поряд з усіма Героями наш Роман Точин. Мимоволі пригадалися зимові дні 2013-14 рр., коли Богдан Михайлович і сам їздив на Майдан. До речі, за ті дні, що довелося бути на Майдані, так і не побачив Оперного театру, тому сьогоднішня нагода – це шанс надолужити втрачене.

Богдан Самборський є читачем нашої газети, як кажуть, зі стажем.

- Відколи себе пам’ятаю, в хаті постійно була районна газета: батьки читали ще «Радянський шлях» а для мене наша районна завжди була першою серед того, що передплачую. Більше того, я всім раджу читати своє, рідне. Читати і пропагувати. А такого чесного розіграшу призів, напевно, немає ніде. Це справді доля, коли ти сам витягуєш собі приз. Цього року пощастило нам, а наступного пощастить іншим.

«Новочасівці» дякують поважному чоловікові з Журавна за таку оцінку нашої праці та видання. Завдяки нашим читачам ми й надалі будемо працювати чесно і об’єктивно, а ще проводити аналогічні передплатні кампанії для тих хто нас читає.

Щира подяка нашому землякові, маестро, диригенту Національної опери України Івану Дмитровичу Гамкалу за сприяння у поїздці нашим переможцям. Також ми вдячні землякові з Боринич, директору мистецького фонду «Жорна часу» Роману Маланчуку, завдяки якому наші передплатники з с. Антонівки мали змогу побувати у театрі Марії Заньковецької.

Читайте нас і дізнавайтеся, чим живе район, вигрівайте корисні подарунки!

Андрій ДАНИЛЕЦЬ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин