Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«І слово, і пісня, Матусю, Тобі»

У нашім раї на землі

Нічого кращого немає,

Як тая мати молодая

З своїм дитяточком малим.

Т. Шевченко.

10 травня, у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької відбулося вручення збірників і дисків переможцям обласного конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, Тобі», серед яких 475 переможців за 2012-2014 роки. Нагородили збіркою творчості юних, в якій є вірші, пісні та проза переможців, а також відеодисками гала- концертів з участю переможців. Після чого переможці конкурсу змогли переглянути виставу «Наталка Полтавка» Миколи Лисенка.

Приємно зазначити, що серед запрошених на урочистості були діти й з нашого району. Це Дрогобицький Олександр, Сивик Марта, Арендарчук Олег (Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2), Фіалка Святослав, Яворська Христина, Жигаль Вікторія (Жидачівський НВК), Яскерська Христина, Добуш Софія, Дуда Наталія (Вовчатицька ЗОШ І-ІІ ст.), Блонна Марта (Загірочківський НВК), Михальчак Наталія (Піддністрянський НВК), Шмідт Наталія (Чорноострівський НВК), Іванків Нестор (Жидачівська гімназія ім. О. Партицького), Гашевська Вікторія (Волице-Гніздичівська ЗОШ І-ІІ ст.), Давидчак Олена, Торлопова Анастасія, Мулярська Романія, Ліпковські Ярослава і Володимир, Демків Юлія (Журавнівський НВК «СЗШ-ліцей»), Колобич Наталія (Кам’янський НВК), Рожак Назар-Мирон (Новострілищанська ЗОШ І-ІІІ ст.), ансамбль дівчат Ходорівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (Герич Ольга, Зайшла Василина, Когут Ірина, Коцур Софія, Тітик Наталія, Цихівська Юлія).

Це прекрасно, що учні різних навчальних закладів району мають змогу проявити свою творчість у пісенних, прозових та поетичних творах.

Після вистави у театрі ім. М. Заньковецької відбувся святковий концерт під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України, голови журі конкурсу “І слово, і пісня, Матусю, Тобі!” Юрія Чекова. На концерт було запрошено квартет родини Яворських з м. Жидачева, який став переможцем цьогорічного обласного фестивалю-конкурсу “І слово, і пісня, Матусю, Тобі!”.

Сердечна подяка вчителям, які зуміли віднайти творчі перлинки у своїх школах, батькам за талановитих дітей, які зуміли виплекати і підтримали їх, методисту відділу освіти Наталії Кулик, яка докладає всіх зусиль, щоб провести районний етап конкурсу, даючи можливість дітям робити перші кроки на сцені, відчувати впевненість у власних силах та здібностях, і переможці мали можливість показати себе на обласному рівні.

Попри усі важкі почуття, які опановують нас, дорослих, у цей критичний час, ми тішимося, що у нас зростає молодь гідна пам’яті Небесної Сотні. І наша юнь, безперечно, стане Громадянами Вільної Держави! Зростайте, мужнійте і творіть! Нехай збуваються ваші великі мрії і сподівання у нашій незалежній Україні.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин