Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Мамо, рідна, дорога! В любові, радості і горі зі мною Ти завжди була»

Скільки б не судилося страждати,

Я благословлятиму завжди

День, коли мене родила Мати

Для життя, для щастя, для біди.

В. Правик.

26 квітня 1986 р. сумна звістка надовго залишиться в наших серцях, у пам’яті людства. Аварія на ЧАЕС стала новою віхою відліку в історії атомної енергетики. Наші співвітчизники без вагань стали до боротьби з грізним і невидимим противником й ціною зусиль, а часом і життя, зупинили вогненну стихію. «Сину, вбережи і захисти! – Вийшла мати із іконним ликом: - Йди синочку, хто ж, коли не ти? – Вийшла жінка з немовлятком ніжним: - Йди, коханий, хто ж коли не ти?» - цей уривок із вірша «Це горе і страх і біда» прочитав П. Кухтин.

А вже 8-9 травня відзначали День пам’яті і примирення та 70 років Перемоги над нацистами. Про добру і ніжну матір, яка провела за ворота синів-соколів, а дружини - своїх коханих чоловіків прочитала вірша «Солдатка» Р. Басараб.

Пісню «П’є журавка воду» про матір, жінку, які ще довго будуть чекати, виглядати і тихо молитися за своїх синів, чоловіків, виконали М. Вінтонів та Р.Басараб.

Про те, скільки горя рідним принесла безглузда нинішня війна, розповів П.Кухтин у вірші «На Сході рідної землі».

Посивілі від горя матері! Ніякою мірою не виміряти втрат, нічим не вилікувати незагоєних душевних ран матерів, які втратили своїх синів. Мати – це вічність життя! Про найсвятішу Христову Матір прочитала вірша «Діво Маріє» О. Ростоцька.

Бережіть своїх матерів! Оберігайте їх! Усіх присутніх матерів, бабусь і прабабусь поздоровила віршем «Я дівчинка невеличка», а також піснею «А сорочка мамина біла, біла» Альбіночка, якій лише 3 роки і 9 місяців.

П. Кухтин та І. Швед подарували усім пам’яті сувеніри-обереги. Привітали і наймолодшу маму, членкиню клубу «Берегиня» Н. Ростоцьку, яка 9 квітня цього року стала матір’ю і з своїм синочком прийшла на свято.

«Дорогі Матусі! Всього, що найкращого в світі буває, для Вас усі щиро бажаєм, невтомні руки ми щиро цілуєм і щирі вітання усім Вам даруєм! Здоров’я зичим не на рік, на все життя бажаєм щиро, з добром, любов’ю, радістю і миром» – такими словами та піснею «Многая літа!» завершився захід з вшанування матері у клубі «Берегиня» бібліотеки с. Бережниці.

Р. Басараб, завідуюча філіалом бібліотеки с. Бережниці.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин